Новорічні свята в Україні

Україна на свята

Безперечно, українці дуже працьовита, дружня нація. Люди тут привітні, гостинні, щирі, щедрі та дуже веселі. Вони вміють працювати і також гарно відпочивати. Серед  одноманітних трудових буднів є надзвичайні дні, коли ніякі дрібниці просто не можуть зіпсувати Ваш гарний настрій. Ці дні – це вихідні, свята або коли просто за вікном хороша погода. Саме такі моменти життя і надихають нас на нові пригоди, мандри та це й спонукає людей до подорожей. Україна – саме таке місце, де можна відвідати найнеймовірніші місця, спробувати смачні страви, побачити дивовижні архітектурні пам’ятки, насолодитися чарівною природою нашого краю, познайомитися і відчути гостинність нашого народу. Багато іноземців щороку приїздять до України за новими враженнями і з кожним роком, кількість іноземних туристів зростає. Вони прибувають сюди за яскравими емоціями та їдуть звідси з хорошим настроєм і неймовірним бажанням повертатися сюди знову і знову.

Звісно, що кожна людина відпочиває по-своєму і її відпочинок може бути різним. Хтось проводить свої вихідні, переглядаючи різні фільми, передачі про мандрівки, а хтось в цей час сам планує і здійснює свою подорож, підкорює вершини гір, споглядаючи захоплюючі краєвиди, досліджує морське дно і життя в тій товщі води.

Зазвичай наше життя сповнене різними подіями, навантажене одноманітними щоденними справами, і іноді просто необхідно вирватися на волю, щоб побачити і оцінити, який же все-таки прекрасний світ і скільки всього цікавого там є.

Подорожуючи з нами, Ви відкриєте для себе Україну з найкращої сторони та дістанете море емоцій та нових вражень. Особливо цікаво подорожувати на свята, адже зовсім змінюється атмосфера мандрівки. Так ми маємо для Вас безліч найрізноманітніших пропозицій. Це може бути тривала подорож, під час якої, Ви матимете досить часу насолодитися всіма можливими моментами Вашої пригоди, або ж не менш насичені тури вихідного дня чи одноденні тури. Ми маємо екскурсії та поїздки спрямовані як на відпочинок, так і екскурсії, розроблені з пізнавальною метою, та зазвичай це все переплітається між собою, та дарує Вам тільки гарні спогади та враження.

Наша країна унікальна. Вона унікальна своєю чарівною природою, своїми надзвичайними архітектурними пам’ятками, своїми туристичними ресурсами, звичаями та традиціями. Але найбільше тут вирізняється душа українського народу.

Чаруючі ліси, поля, мальовничі гори та полонини, курортні морські узбережжя захоплюють і приваблюють туристів. Туризм – найкращий спосіб відпочинку та пізнання світу. Видів туризму існує така різноманітність, що кожен обов’язково знайде саме те, що він шукав.

В різні пори року, ми маємо різні вподобання, щодо вибору та організації свого відпочинку. Так, влітку хочеться поніжитися на чистих піщаних пляжах, похизуватися перед колегами по роботі та друзями гарною засмагою, чудовими фото, цікавими історіями, що трапилися з Вами. Скуштувати морські делікатеси, прогулятися вздовж нічного морського узбережжя босоніж, подихати справжнім морським повітрям, відпочити від міської метушні, і просто насолоджуватися моментами, проведеними там з друзями чи родиною. Якщо Ви вирушаєте з дітьми, будьте впевнені, що їм також буде чим зайнятися, адже там є безліч дитячих розваг, атракціонів, де дітям буде весело проводити свій час, а батькам відпочивати.

Взимку ж нікуди дітися від неймовірних, засніжених мальовничих Карпатських вершин. Ми їдемо туди за новими, незабутніми враженнями. Хтось хоче просто змінити обстановку на новорічні свята, побути зі своєю родиною у справжній зимовій казці, серед маленьких затишних дерев’яних будиночків та величних вічнозелених смерек, а хтось їде сюди саме за екстримом. Катання на сноубордах, лижах, санях засніженими трасами Гірськолижного курорту №1 – «Буковелю», чи «Драгобрату» . Поїздки на підйомниках, де Ви насолодитесь захоплюючими краєвидами зимових Карпат, смачна їжа української кухні, гарячі напої,  які можна спробувати тільки в наших горах, приємні та привітні господарі садиб та котеджів, де Ви проживатимете. Все це Ви запам’ятаєте надовго.

Подорожуючи, ми дізнаємося більше, насамперед про себе, відкриваючи та пізнаючи себе в різних ситуаціях, місцях, знайомствах і спілкуванні з новими людьми. Мандрівки допомагають нам знайти і зрозуміти себе. І часом, один день, проведений в інших місцях, може дати та навчити більше, ніж десять років, проведених вдома.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край