Екскурсійний тур в Закарпаття з Києва

Автобусний екскурсійний тур з виїздом з Києва на комфортабельному автобусі з незабутніми екскурсіями по Закарпатті

Дати виїздів: 28.04.2017 , 05.05.2017

Програма туру в Закарпаття

1 день

Збір групи в м.Київ 19.00, м.Житомирська (біля автосалону Infiniti). Зустріч з керівником групи. Посадка в автобус. Контактні дані по супроводжуючому, часу, точного місця збору і марки автобуса будуть вислані кожному туристу в формі інформаційного листа за 2-3 дня до виїзду.

Закарпаття – ідеальне місце для відпустки. Закарпаття-край, який ідеально підходить для відпустки і відпочинку. Тут можна довго милуватися мурами замків, а потім піднятися в гори до вівчаря. Можна неспішно пити вино з місцевих пагорбів, або дегустувати страви сусідніх країн. У Закарпатті можна вариться в чанах, або шукати прохолоди озер. Але цим, здається, нікого вже не здивуєш. У свою чергу наша компанія хоче поповнити Ваш список місць, які обов’язково потрібно відвідати влітку в Закарпатті.

2 День

Ранній приїзд. Зупинка на сніданок (оплата самостійно).

Приїзд в Чинадієво. Відвідування палацу Шенборнів. Палац Шенбортов – мисливський Замок, який нагадує декорацію до фільму «3 мушкетери». Палацу більше ста років, але до наших днів він відмінно зберігся. В екскурсії по Закарпаттю, а саме в Замок Шенборнів Ви поринете в загадкову історію цього місця. Час його не стосується, тому що все в цій будівлі символізує час. Наприклад, входів і виходів в Замку стільки, скільки і місяців в році. Арифметика, астрономія, астрологія, міфи … в цьому палаці переплелося все. Шенборни вірили в символи і запросили найкращих європейських архітекторів, щоб втілити всі свої ідеї. Скільки днів в році, скільки і вікон в Замку-365, 52 тижні-стільки і кімнат, 12 місяців-кількість зовнішніх дверей, 4 пори року-годинник на фасаді проглядаються з усіх частин будівлі, 7 днів в тижні-на території сім різновидів плющі. Екскурсія по палацу.

Виїзд в Мукачево-місто в якому лишився відбиток цілого тисячоліття. Волею долі цей великий місто, як і весь Карпато-Балканський регіон виявилися на рубежі Західної та Східної цивілізації, таке гаографіческое положення не могло не вплинути на становлення духовності і культурного розвитку його жителів. Завдяки цьому певна уміровотворенность живе на його вулицях, скверах, парках. Взаєморозуміння і злагода є сусідами між представниками різних національностей.

Екскурсія по Мукачеву

Відвідування самої могутньої фортеці України- Замок «Паланок». Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 метрів. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються 11 століттям він уже згадується. До 18 століття замок був головним військово-стратегічним об’єктом. У 1782 році замок перетворився в політичну в’язницю австрійської монархії, а зараз це просто музей, який щорічно приймає десятки тисяч туристів. Високі вежі, надійні укріплення, герої визвольного руху, священний стовп і багато іншого Ви побачите відвідавши екскурсію в Замок «Паланок».

Час на обід.

Переїзд в Берегово. У Берегово унікальні води, аналоги яких є тільки в трьох точках планети. Місто, яке може задовольнити всі забаганки туристів. Якщо Ви мрієте поніжитися в теплих водах, отримати насолоду від винн, продегустувати незвичайну і незвичну кухню, відчути себе за кордоном при цьому не залишаючи Україну-вибір очевидний це Берегово. Відвідування берегівських термальних басейнів. Відпочинок.

Поселення в готель.

3 День

Сніданок у готелі.

Вільний день.

або

Факультативна екскурсія «Чани, Замок і релакс»-Ужгород + Лумшори.

Ужгород – найменший обласний центр в Україні, в якому живе всього 120 000 жителів, місто, яке розташоване всього в декількох кілометрах від Євросоюзу. Хоча навіщо перетинати кордон, якщо Ужгород і сам європейське місто. Перше куди треба йти в Ужгороді – це звичайно в один з найстаріших замків в Закарпатті – Ужгородський замок. Йому більше тисячі років, в IX столітті тут жив князь Лаборець, якого і вважають засновником Ужгорода. Відвідування Ужгородського Замку.

Ужгородський замок це найдавніша історико-архітектурна будова міста Ужгорода, якій більше тисячі років. В даний момент, в замку знаходиться Закарпатський краєзнавчий музей, в музеї діють експозиції та виставки, що знайомлять з історією, культурою і розвитком Закарпаття. Музей є науково-дослідною інститутом, який показує досить докладну історію Ужгородського замку – безцінного експоната і міста Ужгород.

Лумшори- гірське Закарпатське село, оточені гірськими схилами і стрімкими струмками, Лумшори ніби охороняють себе від навколишнього середовища. Найголовнішою пам’яткою села є його оздоровча сторона. Ще багато років тому в Лумшори приїжджало багато туристів для оздоровлення, рекреації та відпочинку на свіжому повітрі, з прийомом мінеральних ванн. В наші дні село славиться своїми численними чанами на відкритому повітрі.

Відвідування чанів, відпочинок і релакс в Лумшорах.

Переїзд в готель.

4 День

Сніданок у готелі

Виселення з готелю.

Екскурсійний день по маршруту: Хуст «Долина нарцисів» – водоспад «Шипот» – озеро «Синевир».

Переїзд в Кіреші – місце, де знаходиться Долина нарцисів. Природа цього унікального місця відбувається ще з льодовикового періоду. А за однією з легенд, саме в цьому місці в водах р Хустець, грецький бог Нарцис побачив своє відображення, закохався і від туги помер.

Переїзд до водоспаду Шипот.

Однією з головних візитівок Закарпаття-водоспад Шипот. Вода в ньому летить з висот 14-ти метрів. До цього чуда природи завжди приходять натовпи туристів, щоб отримати насолоду від його красою, вдихнуть гірське повітря. У 300-ста метрах від водоспада на канатній доріжці можна піднятися на вершину гори Гемба. Це одна з найдовших трас в Україні, більше 1,5 км. Навіть в травні на її вершинах лежить сніг, але в той же час світить сонце. У новому сезоні турів в Карпати прогнозують великий попит на відвідування водоспада Шипот і самого Закарпаття.

Час на обід.

Екскурсія до озера Синевир.

Озеро Синевир-найбільше озеро на всі Карпати, його площа 5 га, а найбільша глибина-25 метрів, за всои берега озеро ніколи не виходить. Озеро не тільки дуже глибоке, але і дуже холодну, в найбільшу спеку воно прогрівається всього на верхній метр. Історії та міфи озера завжди ваблять туристів, кажуть, що озеро має свій характер і іноді дуже міфічні історії відбуваються біля його берегів. Екскурсія до озера Синевир не залишить нікого байдужим до загадкового і незвіданого чуду України.

Виїзд в сторону Києва. Нічний пеезд.

5 День

Ранковий приїзд до Києва.

Вартість туру в Закарпаття

У вартість входить У вартість НЕ входить
1) Проїзд в комфортабельному автобусі;
2) Адміністративно-екскурсійний супровід;
3) Проживання (2 ночі) в готелі “Гелікон” 3 *;
4) Харчування: 2 сніданки / 2 вечері;
5) Всі зазначені екскурсії;
6) Страховка;
7) Туристичний збір.

1) Особисті витрати;
2) Додаткове харчування не включене у вартість туру;
3) Одномісне розміщення 800 грн / тур;
4) Факультативна екскурсія по маршруту Ужгород-Лумшори 300 грн / чол.

 

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край