Тур в Умань

Екскурсія в Софіївку

Дати виїздів в Умань парк “Софіївка” з Києва: 27.04; 01.05; 09.05; 25.05; 08.06; 22.06; 06.07; 20.07; 03.08; 17.08; 24.08; 14.09; 28.09; 12.10; 26.10

Программа туру до Умані

7:30 -з нетерпінням чекаємо всіх закоханих і бажаючих провести свій вихідний в хорошій компанії і з хорошим настроєм, милуючись чарівними просторами парку Софіївка, на ст. м. Палац Україна.

8:00 – організовано і в передчутті нових пригод виїжджаємо з Києва з нашими привітними і чуйними гідом і водієм.

По дорозі до Умані, Ваш супроводжуючий проводитиме Вам оглядову екскурсію і розповідатиме цікаві факти про ті селища і міста, які Ви будете зустрічати на своєму шляху.

12:00 – орієнтовний час приїзду до Софіївки і початок екскурсії з місцевим гідом по території, яку займає парк (а це близько 200 гектарів), загальною протяжністю маршруту майже 5 км. Ви будете прогулюватися парком з досвідченим екскурсоводом, слухаючи цікаві розповіді про історію та засновників парку, про їх насичене життя, і насолоджуючись красивою природою Софіївки.

14:00 – вільний час туристів для самостійних прогулянок по парку, покупки сувенірів, розваг і красивих фото.

16:30 – виїжджаємо з морем емоцій на Київ.

20:00 – прибуття до Києва після насиченого дня, проведеного в чудовому парку.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Супровід гідом

-Екскурсійне супроводження в парку “Софіївка”

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Парк Софіївка

Цей чудовий парк був створений і подарований своїй коханій Софії (жінці, яка народилася в сім’ї бідного торговця худобою, але дійшла до самих вершин суспільства, стала багатою і знаменитою. Це була та жінка, слава про яку летіла попереду неї, і все це тому , що вона володіла неземною красою.) Станіславом Потоцьким на знак своєї поваги і любові до своєї обраниці. Такою ідеєю подарунка Софія Вітт-Потоцька загорілася після відвідин своєї знайомої княгині Радзивілл, а за зразок було взято її парк «Аркадія». Під час своїх подорожей, Софія помітила, що мати власний парк було модно і престижно, по-цьому попросила у свого чоловіка Потоцького в подарунок такий парк.

Екскурсія по Парку

З самого першого погляду, моменту, коли Ви потрапляєте на територію парку, Вас охоплює великий інтерес і сильне бажання зануритися в ту атмосферу, якою насичений весь парк, відпочити, отримати масу емоцій і задоволення від прогулянки.

З моменту прибуття, біля входу в парк Вас чекатиме досвідчений і чуйний екскурсовод, який любить цей чудовий парк і свою роботу. Він за допомогою своїх зачаровуючих оповідань про парк, історій про його заснування, життєвий шлях його засновників, занурить Вас в той давній час, в ту епоху, коли все було інакше. Гід розповість Вам всі таємниці парку, міфи і легенди, якими він укритий. З його допомогою Ви пізнаєте всю справжню і приховану красу парку, яку очима не побачити.

Під час екскурсії, яка триває близько 2 годин, у супроводі цікавого супроводжуючого, Ви дізнаєтеся багато цікавого, нового для себе, і час пролетить зовсім непомітно для Вас.

Після тривалої і захоплюючій екскурсії у Вас буде достатньо вільного часу, для того, що б самостійно насолодитися красою парку, прогулятися, можливо зі своєю другою половинкою, по красивих алеях Софіївки, зробити багато оригінальних, красивих і унікальних фотографій, організувати невеликий пікнік або ж перекусити в місцевих закладах (кафе, намети), які знаходяться на території парку.

Так само на території парку є багато пам’яток, які можливо Вам не встиг показати екскурсовод, і досить різноманітних розваг, для того, що б зайняти туристів в їх вільний від екскурсії час.

Серед таких розваг є плавання на різних човнах, катерах, невеликих пароплавах, гондолах по озерам, що розташовані в парку. Так само можна зробити невелику екскурсію у вигляді плавання по підводній річці. Там можна купити найрізноманітніші сувеніри на будь-який смак, на пам’ять або як презент знайомим. Ще одним, можна сказати головним і улюбленим серед туристів розвагою є фото в костюмах графів, цариць, королев і т.д. Можна замовити прогулянку на верхом, або на каретах. У парку є ручні білочки, яких при бажанні можна навіть погодувати.

Провести Ваш вихідний день з коханими людьми в парку, який створений в ім’я Любові – це найкращий спосіб відпочити і набратися нових вражень, зробити нові фото на пам’ять і отримати масу яскравих емоцій.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край