Від Вінниці до Бердичева

Автобусний тур у Вінницю та Бердичів

Дати туру: 29.04, 26.05, 16.06, 30.06, 14.07, 11.08, 25.08, 08.09, 22.09, 13.10.
Транспорт:
автобусом з Києва (без нічних переїздів)
Проживання:
Reikartz Оптіма Вінниця 3*
Харчування:
1 сніданок/1 обід

Програма туру

1 день

08: 15-08:30 – Збір групи г. Киев (м. Житомирська).
Контакти керівника групи, марка і гос.номер автобуса будуть вказані в інфолист, який буде висланий за два дні до виїзду, на електронну пошту вказану Вами при бронюванні туру.
08:30 – Відправлення (переїзд по маршруту г. Киев – м Житомир).
Першим ексклюзивним об’єктом нашого дводенного туру стане Музей космонавтики ім. С.П. Королева. Ексклюзивність полягає в тому, що даний музей є єдиним і музеєм космонавтики на всій території України.
Відвідування музею збагатить Вас знаннями про історію розвитку космонавтики, життя і діяльність великого вченого і інженера Сергія Корольова і його внесок в науку.
10:30-11: 30 – Відвідування музею космонавтики ім. С.П. Королева.
11:30-13:00 – Час на обід в м.Житомир.
13:00-15:00 – Переїзд по маршруту м Житомир – м Вінниця.
15:00-16:00 – Переїзд в готель. Заселення.
Оглядова екскурсія по місту Вінниця.
Вільний час в місті.
Свій час Ви можете витратити для екскурсії і прогулянки вулицями Вінниці, поїсти або просто відпочити. В ході прогулянки по Вінниці Ви побачите: Соборну вулицю з її площею, водонапірні башти, пам’ятки архітектури та будинки зберегли старовина і загадку по наші дні. Будете мати можливість проїхатися в знаменитих вінницьких трамваях. У численних кафе, ресторанах у Вас є можливість перекусити. Вечеря самостійно.
Відвідування фонтану Рошен.
20:00 – Початок світло-водного 3D шоу вінницьких фонтанів. Велика європейська набережна, великий огляд фонтану Рошен, який відкрився в 2011 році радує кожен день всіх місцевих жителів і велика кількість туристів. Музичне шоу, в супроводі з грою світла, води і лазера-це незабутні емоції. Аналогів Фонтану Рошен у Вінниці немає в Україні і Європі.
22:00 -Закінчення шоу вінницьких фонтанів.
Повернення в готель. Ночівля.

2 день

08:00 – Сніданок. Виселення з номерів.
Другий день почнеться відвідуванням Літературно-меморіального музею Оноре де Бальзака – місця, де народилося натхнення, потім і творчість геніального французького письменника. Експозиції музею перенесуть Вас за часів дитинства, юності, молодості та зрілості великої людини, ознайомлять з його сім’єю і побутом.
Переїзд в с.Верхівня, прогулянка по парку і огляд літературно-меморіального музею Оноре де Бальзака.
Переїзд в Бердичів, по дорозі заїзд в с.Городовка, відвідування костелу св.Клари.
У с.Городовка, де буде чекати наступний об’єкт – костел св.Клари. Архітектура костелу, є досить невластивої і незвичайної для території України, і зможе відправить Вас у кудись далеко Середньовіччя.
Бердичів. Відвідування Монастиря босих кармелітів. Величний архітектурний комплекс з вежами, костелом і оборонними стінами є візитною карткою Бердичева, споруджений в 16 столітті. Фортеця-монастир має дуже насичену і багату історію, в поєднанні споруди різних епох від бароко до класицизму.
Обід.
Переїзд в Старий Солотвин.
Відвідування острова закоханих в Старому Солотвині.
Це зовсім невеликий острівець, на якому розташовується невеликий дерев’яний будиночок. Цей мисливський або рибальський будиночок побудований з дерева і виглядає так, ніби перенісся в реальність зі старої казки – саме такий в описах була хатинка, наприклад, Баби Яги. Однак це не заважає місця виглядати неймовірно романтично – будиночок оточений водою і декількома деревами, а веде до нього невеликий дерев’яний міст. Завдяки своєму таємничого і дуже мальовничому увазі, Острів любові миттєво став популярний і багато хто шукає можливість побувати в цьому колоритному місці.
Виїзд в столицю.
21:00 – Прибуття до Києва (час вказано орієнтовний).

У вартості туру:

-проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом туру;
-екскурсійний супровід;
-проживання в готелі Reikartz Оптіма Вінниця 3*;
-харчування: 1 сніданок/1 обід;
-оглядова екскурсія по Вінниці;
-вхідні квитки.

Додатково сплачується:

-додаткове харчування;
-особисті витрати.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край