Тур на Новий Рік

Полтава і Харків

1 День (30 грудня)
07:30 07:45 збір туристів в м. Київ,(ст. м. Чернігівська)
Контакти керівника групи, марка та державні номери автобуса будуть вказані в інфолисті, що буде попередньо відправлений на вказану Вами при бронюванні туру електронну пошту, 28 грудня, до 19:00.
07:45 —відправлення з Києва.
12:00 —Орієнтовний час прибуття в Миргород. Оглядова екскурсія по місту-курорту, відвідування пам’ятника Гоголю і головним героям відомої літературної повісті «Вечори на хуторі близ Диканьки».
Виїзд групи з Миргорода.
Переїзд в с. Диканька. Оглядова пішохідна екскурсія з цікавими історіями, які Вам буде розповідати кваліфікований гід.
Диканька селище міського типу в Полтавській області та один із найгарніших і мальовничих куточків України. Неймовірної краси береги річки Ворскли, заповідні лісові території, свіже чисте повітря, історичні живописні пам’ятки архітектури лише маленька крапля у морі безмежних багатств цього краю. Диканька приваблювала своєю атмосферою багатьох видатних особистостей: тут раніше бували видатний поет Т. Г. Шевченко, композитор Михайло Глинка, славнозвісні козацькі ватажки П. Дорошенко, І. Брюховецький, М. Пушкарь, І. Мазепа. Та без жодного сумніву можна сказати, що особливу славу цьому місцю приніс твір Миколи Гоголя, оповитий такою любов’ю і захопленням «Вечори на хуторі близ Диканьки».
Гостей зустрічає арка (при в’їзді до Диканьки), котра була зведена в 1820 році, архітектором Луїджі Руска на честь приїзду Олександра І. Арка побудована за прикладом знаменитої Тріумфальної арки в Парижі, в класичному стилі.
Комплексний обід.
Переїзд в Полтаву. Автобусна оглядова екскурсія по Полтаві в ході якої ми відвідаємо державний історико-культурний заповідник «Поле Полтавської битви» пам’ятник Шведам від Руських воїнів, музей історії Полтавської битви, Хрестовоздвиженський монастир. Переміщуючись містом, відвідування пам’ятників М.В.Гоголю, Т.Г.Шевченку, І.П.Котляревському.
Вільний час у місті.
Переїзд в м. Харків. Поселення в готель. Вечеря.

2 День (31 грудня)
09:00 – сніданок в готелі.
10:00 Оглядова екскурсія по Харкову під назвою «Перша столиця»: Університетська гірка кріпосний пагорб, Вічний вогонь, Успенський і Благовіщенський собори, що одним з найгарніших у світі, неймовірний пам’ятник Т. Г. Шевченку, символ міста Дзеркальний струмінь, найбільша площа в Європі площа Свободи, Національний університет і сад Шевченка.
Вільний час на обід.
Екскурсія «Архітектурний облік Харкова»
Будівля Харківського вокзалу, Управління Південної залізної дороги, Привокзальна площа, старий Харків в дореволюційних будівлях Полтавського шляху.
Ансамбль площі Конституції однієї з перших площ міста, котра за декілька століть багато разів змінювала свою назву від Ярмаркової до площі Радянської України: Автодорожній технікум, Театр ляльок, Ощадбанк, Будинок Техніки (всі будівлі належали до революції банкам), Міськрада (колишня Міська Дума), магазин Жоржа Бормана, Університет мистецтв, Будинок під шпилем, Палац Праці, реконструйований Історичний музей тощо.
Значущість творчості архітектора Бекетова в архітектурному оформленні Харкова: архітектурні шедеври Бекетова вулиці Пушкінська, Дарвіна, Різдвяна (колишня Енгельс) і т.п.
Площі Харкова, їх історія та архітектура: головна площа міста площа Свободи найбільша площа Європи, Павлівська площа (раніше Рози Люксембург), Театральна площа, Сквер Перемоги, площа поезії, площа Героїв Небесної сотні (раніше Руднева). Держпром дітище ленінградських архітекторів за участі інженера П.П.Роттерта зведений вручну 5 тисячами робочих на підводах і конях без жодної цеглини з залізобетону.
18:00 повернення до готелю. Вільний час, останні приготування до зустрічі Нового року 2020.
Зустріч Нового 2020 Року:
Жива святкова музика, веселі конкурси та танці до ранку в супроводі ведучого.
3 День (01 січня)
09:30 – пізній сніданок в готелі
До 12:00 збір та виселення з готелю
12:00 яскрава екскурсійна програма історичною частиною міста з відвідуванням музеїв: Історичний музей, Художній музей та музей фотоілюзій.
Проведення цікавого квесту.
16:00 Обід. Вільний час для відпочинку, щоб краще познайомитися з містом.
23:00 Виїзд групи до Києва.
07:00 07:30 Орієнтовний час прибуття до Києва (ст.м.Лісова).

У вартість включено:

1) Проїзд комфортабельним автобусом
по всьому маршруту туру;
2) Проживання 2 ночі в готелі “Вікторія”;
3) Харчування: 2 сніданки / 1 обід;
4) Екскурсійна програма.
5) Адміністративно-екскурсійний супровід;
6) Медична страховка;
7) Туристичний збір.

У вартість НЕ включено:

1) Вхідні квитки;
2) Особисті витрати;
3) Додаткове харчування;
4) Витрати не включені у вартість туру.
5) Одномісне розміщення (1100 грн/ос.)

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край