Автобусний тур в Карпати

DESCRIPTION

Дати виїзду: 28.04.2017 та 05.05.2017

Програма туру

1 День

19: 00-Збір туристів м.Житомирська, біля автосалону Infiniti.

Ваші місця Вам вкаже супроводжуючий (керівник групи). Місця в автобусі розподіляються попередньо в міру оплати туру. Контактні дані супроводжуючого Вам будуть надані в інформаційному листі за 2 дні до виїзд (на Вашу пошту або доступний для скачування у нас з сайту).

19: 30-Виїзд групи з Києва по маршруту Київ-Житомир-Рівне-Львів-Івано-Франківськ-Яремче-Ясіня.

Можлива підсадка туристів в даний тур по слідування автобуса на трасі, не в містах, так як автобус їде по окружним дорогах міст. Попередньо Вам потрібно повідомити про місце посадки при бронюванні туру, якщо місто посадки не Київ.

2 День

Ранній приїзд в смт.Ясіня (Рахівський р-н, Закарпатська область). Час приїзду залежить від організованості групи, дорожніх умов.

Орієнтовний час приїзду 07:00.

Заселення в карпатські котеджі приватного типу, міні-готелі і готелі, знайомство з господарями додому і садиб.

Сніданок. Вільний час на відпочинок (1-1,5 години).

Вільний день для відпочинку в Карпатах або виїзна екскурсія «Прикарпатські перлини». По маршруту Ясіня – Яблунецький перевал – Буковель – Ворохта -Яремче – Ясіня (120 грн / чол). Насичена екскурсія на цілий день з місцевим гідом, розповідями, історіями, відпочинком і відвідуванням цікавих місць.

Що ми побачимо:

Яблунецький перевал-висота 931метр над рівнем моря, даний перевал утворює кордон між двома областями Івано-Франківської та Закарпатської. Красиві пейзажі, час для фото та відвідування сувенірного ринку.

Переїзд на гірськолижний курорт №1 в Україні-Буковель. Відпочинок і вільний час на Буковелі, проїзд на панорамному підйомнику курорту Буковель, відвідування кафе, ресторанів комплексу, кінні прогулянки, катання на квадрациклах і багато іншого Ви зможете відвідати на Буковелі.

Відвідування Ворохти. Красиві пейзажі, карпатська природа. Підйом на підйомнику колишньої тренувальної бази майстрів з гірськолижного спорту. Фото в гуцульських костюмах, на коні з ім’ям Циган.

Переїзд в Яремче. Один з найбільших сувенірних ринків, курорт України, водоспад «Пробій», старовинний ресторан «Гуцульщина». Час для відпочинку в Яремче, фото і шопінгу.

Виїзд в Ясіня. Приїзд в Ясіня. Вечеря.

Вільний час. Відпочинок і насолоду в Карпатах.

У вільний час у Вас є можливість відвідати сауну, лазню, чани, сходити в місцеві кафе і ресторани.

3 День

Сніданок. Збір в похід на одну з вершин карпатських гір (При можливих погодних умовах). Підкорення найвищої гори-Говерли (2061 м) або підйом на Драгобрат.

Похід на Говерлу-це екскурсійний маршрут на цілий день. Виїзд до підніжжя гори автобусом орієнтовно о 7:30, піший маршрут складає 4500 метрів в одну сторону. Підйом на Говерлу вимагає витримки і зусиль. Але на гору піднімаються зовсім все і люди без фізичної підготовки.

Поїздка з походом на Драгобрат. Виїзд на полонину під назвою Драгобрат на спеціалізованому транспорті піт ГАЗ-66, Урал на висоту 1500м над рівнем моря. Похід на вершину гори Близніця (1881 м) туристичної стежкою з привалами і відпочинком. Після спуску групи з вершини у Вас буде обід.

Повернення в Ясіня. Вечеря. Вільний час для відпочинку.

4 День

Сніданок. Виселення з садиб / міні-готелів. Переїзд до Львова.

Оглядова екскурсія по Львову.

Вільний час. Час для обіду.

16: 00-Виїз зі Львова до Києва.

Приїзд до Києва орієнтовно 23: 00-23: 30.
В програмі можливі зміни. Фірма залишає за собою право змінювати порядок екскурсій.

 

У вартість туру в Карпати входить:

Проїзд автобусом по всьому маршруту туру;

Супровід керівником групи;

-Екскурсії за програмою;

-Проживання в приватних котеджах / готелях в смт.Ясіня (2 ночі);

-харчування по програмі- 3 сніданки, 2 вечері (домашня кухня).

-Страховка

Додаткові витрати:

-додаткове харчування;

-Факультативні екскурсії;

-Поход на Говерлу – 250 грн / чол, поїздка на Драгобрат – 250 грн (дорослий), 150 грн (дитячий) / без обіду!;

-Абонементи на підйомники;

-Особисті витрати.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край