Фонтан "ROSHEN". Вінниця

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва 27.04.19, 04.05.19, 18.05.19, 01.06.19, 15.06.19, 29.06.19, 13.07.19, 27.07.19, 10.08.19, 24.08.19, 07.09.19, 21.09.19, 05.10.19, 19.10.19

Програма туру

08:00 – Збір екскурсантів на ст.м. Житомирська. Виїзд з Києва
12:00 – Приїзд в с.Стрижавка, відвідування Ставки Гітлера Вервольф, відвідування музею військової техніки. Цікаві розповіді гідів захоплять Вас в історію воєнних часів Вінниці та кола. Екскурсія по музею-виставці військової техніки дозволить Вам доторкнутися до всіх експонатів і зробити фото зі всієї представленої технікою і зброєю.
13:00 – Обід-польова кухня «У Петровича». Комплекс з 3-т страв: борщ з м’ясом, гречка з м’ясом, салат, компот, домашній хліб (вартість 60 грн).
14:00 – Переїзд і відвідування усипальниці Пирогова. Будинок-садибу Миколи Пирогова у Вінниці, район Вишеньки. Без уваги і поваги Микола Пирогов не може не залишитися. Це гінеальная особистість, педагог, учений, лікар, який вніс дуже багато в сучасну медицину. Екскурсія по садибі Пирогова, відвідування музею-аптеки.
16:30-17:00 – Приїзд групи в центр Вінниці. Невелика екскурсія по головних визначних пам’яток Вінниці з вікна нашого автобуса. Вільний час в місті комфорту. Свого часу Ви можете витратити для екскурсії і прогулянки вулицями Вінниці, поїсти або просто відпочити. В ході прогулянки по Вінниці Ви побачите: Соборну вулицю з її площею, водонапірні башти, пам’ятки архітектури і будинки зберегли старовина і загадку по наші дні. Матимете можливість проїхатися в знаменитих вінницьких трамваях. У численних кафе, ресторанах у Вас є можливість перекусити.
20: 00-Початок світло-водного 3D шоу вінницьких фонтанів. Велика європейська набережна, великий огляд фонтану Рошен, який відкрився в 2011 році радує кожен день всіх місцевих жителів і велика кількість туристів. Музичне шоу, в супроводі з грою світла, води і лазера-це незабутні емоції. Аналогів Фонтану Рошен у Вінниці немає в Україні і Європі.
Екскурсія до Вінниці закінчується після закінчення шоу фонтанів.
22:00 – Закінчення шоу вінницьких фонтанів
22:15 – Збір біля автобуса
22:30 – Виїзд з Вінниці на Київ
02:00 – Орієнтовний час прибуття до Києва.
– Весь час вказано орієнтовно!
Туроператор має право змінювати порядок екскурсія / змінювати / добалять.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Фонтани «Рошен» у Вінниці

Україна – країна чудес, країна нових відкриттів. Навіть якщо Ви проживаєте тут, багато подорожуєте по її територій і думаєте, що все про неї знаєте, Ви дуже помиляєтеся. Кожен раз відвідуючи вже знайомі Вам місця, Ви знаходите щось нове, щось цікаве, захоплююче. Те, що раніше не помітили і те, призводить Вас в захват з кожним разом все більше і більше. Одним з таких грандіозних відкриттів є Вінницькі фонтани «Roshen». Це найбільший плаваючий фонтан в Європі, аналогів якому в Україні немає. Фонтани заворожують туристів своїм неповторним, захоплюючим музичним 3D шоу. Величезна кількість відвідувачів з різних міст і країн приїжджають до нас за сотні-тисячі кілометрів, що б насолодитися цим видовищем. Наші фонтани являються унікальними в своєму роді і їх навіть назвати витвором мистецтва. Відвідавши це дивовижне місце, Ви не тільки забудете про всі проблеми і неприємності, але і насолодитеся атмосферою казки, вдихнете нове життя, наповнити якрімі емоціями і магією, що відбувається. Ви не пошкодуєте про цю поїздку, а навпаки, у Вас залишаться незабутні спогади і сильні враження. Зробіть собі подарунок, подаруйте казку, а ми в свою чергу, зробимо все можливе і неможливе для здійснення цієї маленької, але стоїть мрії. Подорожуйте, насолоджуйтесь життям, відпочивайте, досліджуйте світ, відкривайте щось нове в подорожах і в собі, мене самі і міняйте своє життя в кращу сторону, а ми будемо Ради допомогти Вам у цьому.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край