Тур у Радомишль

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва: 01.09, 22.09.2018
Програма туру

09:00 – зустріч любителів неймовірно красивої природи і захоплюючих замків з позитивними емоціями на станції метро Житомирська, біля автосалону Інфініті.

09:30 – виїжджаємо з Києва, на зустріч новим цікавим пригодам.

11:00 – приїзд в красиве і захоплююче древнє місто (яке стало заселеним людьми ще 35-30 тис. років тому, судячи з відомостей археологічних розкопок) – Радомишль.

11: 00-11: 30 – відвідування в місті Радомишль Свято-Миколаївської церкви, яка була споруджена в 1864 році.

11:45 – починається захоплююча екскурсія по території Радомишльського Замку з досвідченим, привітним гідом-екскурсоводом який буде супроводжувати Вас на всьому туристичному шляху, і докладати максимум зусиль, для того, щоб час проведений Вами в Радомишлі був витрачений з користю і інтересом. За часом, екскурсія займає 1,5-2 години. Після насиченої новими знаннями, емоціями, історичними фактами і захоплюючими розповідями гіда прогулянки, Ви будете мати вільний час, який Ви зможете витратити на відпочинок. В час вільний від екскурсії у Вас буде можливість пообідати в трапезній замку «Радомисль», влаштувати для себе невеликий пікнік, відвідати ті місця, які екскурсовод, можливо,  не встиг вам показати і розповісти про них. Також, у Вас буде достатньо часу на те, що б відпочити після своїх трудових буднів, повсякденної рутини, прогулюючись по території замку. Ви зможете зробити так само безліч найрізноманітніших яскравих, унікальних, насичених духом тих історичних подій і життям тих давніх часів фотографій незвичайної краси.

16:00 – виїзд в сторону історично-відомого міста – Київ. За бажанням туристів, можна відвідати пивну лавку, для покупки пива місцевого виробництва «Радомишль».

17:30 – час прибуття до Києва з новими емоціями, знаннями і фотографіями.

Автобусний одноденний тур в замок «Радомисль» з виїздом з Києва – це чудовий спосіб влаштувати собі чудовий відпочинок за невеликий проміжок часу під час насиченої екскурсії з привітними і досвідченими супроводжуючими. Такий відпочинок запам’ятається Вам надовго своїми барвистими спогадами і фонтаном емоцій. Якщо Ви захочете поїхати в цей одноденний тур зі своїми рідними чи друзями – то це принесе Вам ще більше задоволення від проведеного часу на екскурсії, та й до того ж Вам буде не нудно в дорозі.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Замок «Радомисль»

Історія замку дуже насичена і простягається з 1612 року. Спочатку, ця споруда була далеко не замком, а так звана «папірня» – місце, де раніше починали виробляти перші священні книги. Його побудували на такій місцевості, яка повинна булла від самого початку захищати папірню від нападів з боку ворогів і охочих дістати це місце. Замок був побудований на скелі, що унеможливлювало зробити підкоп, і проникнути в замок з-під землі, так само він був оточений товстими міцними стінами 1,5 метра, які було дуже складно пробити навіть найсильнішими і важкими знаряддями.

У радянські часи, «папірня» стала млином, який прослужив порівняно недовго, а потім споруда стала занедбаною і заболоченою, а незабаром і зовсім перетворилася на звалище.

Так, в 2007 році в нього почали вдихати нове життя, вивезли з території майбутнього архітектурного скарбу, 60 тонн сміття, відреставрували, зберігши всі інтер’єри XVII-XIX ст.

Сьогодні замок «Радомисль» з нетерпіння чекає всіх бажаючих відвідати це чудове місце, зазнати всі таємниці замку і отримати масу яскравих і незабутніх емоцій.

Подорожуйте, розвивайте свої можливості, шукайте нові знайомства, нових друзів, дізнавайтеся щось нове і цікаве для себе, пізнавайте країни, пізнавайте світ, робіть гарні, запаморочливі фото, відкривайте для себе нові горизонти своїх можливостей, пробуйте нові незвичайні розваги, кухні народів світу, шукайте майбутні перспективи для себе, шукайте радості в самих маленьких і непомітних речах.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край