Ложка Європи в бочці України

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва 16.09.18, 30.09.18

Програма туру

Ландшафтний парк в Буках на Київщині закладений на берегах р. Роставиця в 1996 р на кошти сквирського підприємця І. Суслова.

За його ініціативою було розчищено засмічене русло річки, на порогах побудована міні-ГЕС. Мальовничі пороги і скелясті береги Роставиці були перетворені в ландшафтний парк з великою кількістю містків, альтанок і різноманітних скульптур.

У ландшафт вдало вписані садиби родини Суслових: житловий будинок з сімейної каплицею, сторожова вежа, мисливський будиночок, столярний цех та ін.
У декорі будівель часто можна зустріти цифру «7», яку І. Суслов вважає своїм щасливим числом (його ініціали складаються в українське слово “СІМ”, він сьома дитина в родині і т.д.).

У міні-зоопарку можна побачити левів, ведмедів, оленів, поні, павичів.

Нещодавно на території парку була відкрита «Казкова галявина» з фігурами героїв казок і дитячим майданчиком для вихованців дитячого будинку сімейного типу. Вхід на територію ландшафтного парку вільний, екскурсії в міні-зоопарк і на «Казкову поляну» – платні.

Переїзд в Ковалівці – ложка Європи в бочці України.

Ковалівка – зразково-показове село епохи «дикого капіталізму», вотчина агрофірми «Світанок» і сім’ї колишнього київського губернатора Засухи.

За легендою, засноване ковалем Назаренко на березі річки Кам’янка в XVI ст. Розквіт припав на 1990-ті рр., Коли жила тут родина Засух увійшла в найближче оточення Президента України Л. Кучми. Село вражає неймовірною для української глибинки чистотою, якістю доріг, розкішної інфраструктурою: церква Різдва Богородиці, лікарня, будинок культури, гімназія, шикарний ресторан “Земля мрії”, піцерія, салон краси, ставок з альтанками і лебедями, газони і клумби. Виділяється помпезний особняк Засух.
Переїзд до Фастова. Екскурсія по Фастова.
Переїзд в Томашівка. Відвідування монастиря.
C кінця XVI ст. Томашівка належала Києво-Печерській Лаврі, потім уніатським митрополитам. У 1795р Томашівка надійшла в казну і в той же час була подарована Катериною ІІ князю Григорію Олексійовичу Долгорукому. У 1810р Долгорукий продав маєток польському поміщику Яну Непомуцького Хоєцьких. Спочатку Томашівка представляла собою маєток, де була резиденція Хоєцьких. У 1825р сини розділили спадщину, і Томашівка дісталася Петру Хоєцьких. Про первісної резиденції в Томашівці даних не збереглося. На початку ХХ ст. старий палац згорів і Сигізмунд Хоєцький побудував новий за проектом архітектора Валеріана Куликовського. Палац був побудований в 1903-1910 роках.
За радянських часів садиба Хоєцьких використовувалася як колгоспний комплекс. У будівлі палацу розташовувалася школа.
У 2000 році колишня садиба Хоєцьких була передана монахам Свято-Введенського монастиря для створення Різоположенческого чоловічого монастиря.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Ковалівка
Часто жителям мегаполісів не вистачає нових емоцій, різноманітності і саме так у них виникає бажання подорожувати, шукати нові цікаві місця для відпочинку. Не рідко хочеться змінити обстановку, подалі сховатися від домашньої рутини, клопоту, роботи і виїхати … Село Ковалівка це не зовсім те, що Ви прийняли вважати селом. Воно схоже більше на маленьке затишне містечко неземної краси з оригінальними доповненнями, які і надають цій місцевості ту саму родзинку. Там є озера з шикарними лебедями, подобу венеціанської гондоли, що курсує по старанних водоймах, чарівні ковані містки і багато елементів ландшафту з каменю і горщиків з квітами. Молодята часто проводять весільні фотосесії в цій неземну красу. Ковалівка – місце, яке подарує Вам багато хороших вражень.

Фастів
Невелике містечко недалеко від Києва з невеликими акуратними вуличками і привітними людьми. Тут щотижня збираються базари, де продають абсолютно все – від найпримітивніших продуктів харчування до ексклюзивних і оригінальних виробів і одягу ручної роботи, так само в Фастові проходять масштабні ярмарки сім разів на рік. Це гарна місцевість з мальовничими пейзажами, лісами, водами, насиченими залізом, костел і православні церкви, які були побудовані в середині минулого століття. Тут Ви можете знайти забаву собі до душі.

Томашівка
Село Томашівка має дуже багату і насичену подіями історію. Воно виникло в наслідку боротьби загону повстанців зі шляхтичами і назвали його в честь одного з цих повстанців – Томаша, який і загинув на цій території борючись. За своє існування, село постійно переходило з рук в руки, від одного власника до іншого, з однієї території на іншу.
Зараз в Томашівці зосереджена велика кількість пам’яток історії та культури, серед яких є і пам’ятники культури національного значення. Багато старовинних будівель з часом були зруйновані і тривалий час перебували в жалюгідному стані, але завдяки небайдужим людям, їх відреставрували, а в деяких зробили капітальний ремонт.
Раніше кожен будинок, кожна будівля будувалося унікальним і саме по-цьому варто відвідати це село, щоб побачити запропонований всю красу і неповторність історичних споруд.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край