парк «Олександрія» та Буки

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва: 28.04; 05.05; 09.05; 26.05; 09.06; 23.06; 07.07; 21.07; 04.08; 18.08; 25.08; 15.09; 29.09; 13.10; 27.10

Програма туру

08:00 – чекаємо всіх бажаючих відвідати захоплюючу екскурсію на ст. м. Палац Україна

08:15 – виїжджаємо в гарному настрої з Києва

10:30 – приїзд до чудового міста Біла Церква та екскурсія по найбільшому ландшафтному парку України з захоплюючим і цікавим гідом, яка триватиме 1,5-2 години. Також у Вас буде можливість прогулятися по парку, купити сувеніри в свій вільний час.

14:00 – збираємося біля автобуса для продовження нашої одноденної подорожі в с. Буки Сквирського району.

15:00 – прибуття в храмовий комплекс Буки і екскурсія з екскурсоводом (40хв.-1год). Під час свого вільного часу Ви можете насолодитися унікальними красотами і оригінальними ландшафтними рішеннями парку.

17:30 – виїзд з масою позитивних емоцій і гарних фотографій на Київ.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Екскурсія по парку Буки

Храмовий комплекс Буки є чудовою альтернативою проводження свого вихідного дня, милуючись захоплюючими видами околиць парку з його красивою архітектурою, незвичайними скульптурами і красивим ландшафтом, а не сидячи вдома на дивані. Адже краще один раз побачити це все вживу, ніж сто разів по телевізору. Парк Буки розташований не так вже й далеко від Києва, всього 100 км. Але ця відстань повністю компенсує витрачений Вами час на дорогу, безліччю вражень і фонтаном емоцій, які Ви отримаєте протягом прогулянки цими місцями. Увійшовши на територію ландшафтного парку, Ви потрапляєте в справжнісіньку казку з незвичайними вигаданими персонажами, які втілилися в оригінальні скульптури, з незвичайної краси чарівними фонтанами і містками, які виконують бажання, з ангелами, які оберігають Вас і Ваших близьких, і з невеликим зоопарком, де знаходяться забавні звірятка, які розчулюють і розважають відвідувачів.

Побудований цей комплекс людиною з великою душею і бажанням допомагати людям. Цей парк почав рости і розвиватися після того як його засновник Іван Миколайович Суслов зі своєю сім’єю приїхали на відпочинок, і потрапили саме на цю територію. Після перебування там, Іван Суслов відчув, що його тягне до цього місця, і там він відпочиває душею. Так він вирішив додати різноманітності, і облаштувати місце для відпочинку для всіх бажаючих. Там були зведені вежі, опорні стіни, фонтани, альтанки … Перлиною цієї околиці стала церква Великомученика Євгенія, куди абсолютно кожен може прийти і поставити свічку за здоров’я себе та рідних. Чому абсолютно кожен? Тому що свічки там не продаються, так як Іван Миколайович вважає, що зв’язок з Богом не може бути платним, і нехай не кожен може цю свічку купити. Адже головне не повний гаманець, а повна душа. Найцікавіше те, що весь комплекс був побудований на особисті гроші Суслова.

Не сидіть на місці, подорожуйте, відкривайте нові горизонти, вивчайте цікаві місця, знайомтеся з цікавими людьми, пізнавайте себе, адже в житті Ви повинні спробувати все.

Дендропарк Олександрія

Цей дендрологічний парк є найбільшим парком в Україні і популярним туристичним об’єктом, який постійно привертає до себе з кожним разом все більше і більше відвідувачів. Знаходиться він в місті Біла Церква, що в ста кілометрах від Києва. Територія, яку займає парк – більше 290 гектарів землі і вміщує в собі величезну кількість самих різних і незвичайних видів рослин (від ледь помітних квіточок до величезних дерев-довгожителів). Таким розмаїттям може похвалитися далеко не кожен парк. Так само в дендрологічному парку є багато цікавих і дуже красивих архітектурних об’єктів, куди приїжджають молодята для проведення весільних фотосесій та самих весіль. У повітрі постійно витає атмосфера спокою і дружелюбності, там постійно гуляють багато діток і відпочивають їхні батьки. Відвідувачі прогулюючись парком, милуються зачаровує природою, проводять свій вільний час відпочиваючи на просторих галявинах, спостерігають за чарівними невеликими водоспадами і просто насолоджуються красою.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край