Новорічний Круїз 2020

Прибалтика + Стокгольм

1 День – 30.12.2019

 

Виїзд організованої групи з Києва у Вільнюс автобусом з Південного терміналу ж д вокзалу о 12:00.

Контакти керівника групи, марка і державні номер автобусу будуть вказані в інфолисті, котрий буде попередньо відправлений на вказану Вами при бронюванні туру електронну пошту за 2 дні до виїзду.
Переїзд автобусу по території Білорусі та Литви.
2 День – 31.12.2019
Прибуття в Латвію.
Починаємо наше знайомство з Новорічною Латвією з пішохідно-оглядової екскурсії по РИЗІ: Домський Собор, архітектурний ансамбль “Три брата”, площа Альберта, лицарський Конвент, Будинок Чорноголових, будівля Парламенту Латвії, церкви Старої Риги і багато інших захоплюючих місць. У свій вільний час, Ви матимете змогу самостійно відвідати РИБНИЙ РИНОК в Ризі (по можливості) це місце стало справжньою пам’яткою Риги, своєрідним визначним місцем, де Ви зможете знайти копченості та різні делікатеси на будь-який смак. Наступним нашим кроком буде відвідування Новорічної і Різдвяної Ярмарки в Старому місті по можливості.
16:30 посадка на пором TALLINK “ISABELLE ROMANTIKA” Розміщення в каютах.
17:00 відправлення новорічного КРУЇЗУ В СТОКГОЛЬМ. Ніч на поромі.

ПЕРЕДНОВОРІЧНА ВЕЧЕРЯ ПІД ЧАС КРУЇЗУ – оплата обов’язкова – багатий шведський стіл з холодними і гарячими закусками, м’ясними стравами, різними гарнірами, делікатесами, сирним столом, включаючи велику кількість морепродуктів, десерти, а також келих шампанського, біле, червоне вино і пиво (НР пакет харчування додатково, обов’язково). Музично-розважальна програма на борту, невгамовні танці до ранку. Працює магазин безмитної торгівлі.
3 День – 01.01.2020

 

Сніданок на борту (доплата за бажанням на місці).
10:30 прибуття парому в СТОКГОЛЬМ. Свої речі залишаємо у каютах.
Оглядова екскурсія (обов’язкова оплата 35 євро)одним з найкрасивіших міст Європи – Стокгольму (можливе переміщення громадським транспортом), що стоїть на чотирнадцяти з’єднаних мостами островах. В ході екскурсії Ви побачите неймовірний Королівський палац, Драматичний театр, Ратушу (106-ти метрова вежа Ратуші стала справжнім символом міста), Кафедральний собор, вежу Какнес (155-метрова телевежа), Будинок Концертів (де проходить вручення Нобелівських премій), діловий квартал Сіті Далі насичена пішохідна прогулянка «Вуличками Старого міста Стокгольма», під час якої Ви пройдетеся по середньовічних атмосферних вулицях Гамла Стан, побуваєте на самій вузькій вуличці міста і дізнаєтеся цікаву таємницю, на даху якого будинку жив Карлсон, побачите найменшу статую Стокгольма «Йернпойкен» або «Дитина, що сидить Площа, де сталася найбільша кривава баня Європи, побачите Нобелівський Музей, Колодязь, 2« Довгих Вулиці Залізну Площа і німецьку церкву, і звичайно ж з кожним кроком вам відкриватимуться деякі таємниці Старого міста ДОДАТКОВА ЕКСКУРСІЯ« НОБЕЛЬ І ЙОГО СПАДЩИНА Відвідування Стокгольмської Ратуші, де щорічно проводяться Нобелівські банкети за участю королівського подружжя Швеції, Ви побачите на власні очі Блакитний і Золотий зали, викладені тисячами шматочків золотої мозаїки, а також відвідаєте робочі кабінети Ратуші та неодмінно відчуєте королівську розкіш! (25 євро, включаючи вхідний квиток і екскурсію).
16:00 посадка на пором

17:00 відправлення круїзу TALLINK “ISABELLE ROMANTIKA” в Ригу.
Розміщення в своїх каютах. Музично-розважальна програма на борту, танці до ранку.
Працює магазини безмитної торгівлі.

 

4 День – 02.01.2020

 

Сніданок на борту (доплата за бажанням на місці).
11:00 прибуття групи в РИГУ.
Додаткова екскурсія Рундальський палац та Французький парк (по дорозі додому, 60 км від Риги (доплата 25 євро 20 євро, включаючи вхідний квиток)). Ви відвідаєте літню резиденцію Курляндського герцога Бірона фаворита російської імператриці Анни Іоанівни. Палац розташований на півдні Латвії, посеред просторої Земгальского рівнини. Рундальский палацово-парковий ансамбль видатний пам’ятник архітектури в стилі бароко і рококо в Латвії, побудований придворним архітектором Франческо Бартоломео Растреллі. Будівництво проходило в 2 етапи, а перший камінь фундаменту палацу був закладений в травні 1736 року. Історія палацу і доля його власників тісно пов’язана з найвідомішими історичними особистостями, які вплинули на хід історії не тільки Курляндського герцогства, а й усієї Європи: Петро I і Анна Іоанівна, Єлизавета Петрівна і Катерина II та багато інших. Оглядова вечірня екскурсія по Вільнюсу (доплата 10 євро): Столиця Литовської Республіки розташована в мальовничій долині на злитті річок Неріс і Вільно. Ви побачите Гору Трьох Хрестів, Кафедральний собор, зведений на легендарному місці, де оспівували язичницьких богів і де був заснований Вільнюс в 1323, Замок, що прилягає до нього і вежу Гедімінаса, перлину готичної архітектури елегантну церкву Св.Анни (16 століття), Бернардинський собор і монастир францисканців, Університет найстаріший в Прибалтиці і Східній Європі, заснований в 1579 році, палац Президента, ворота Зорі (Гостра брама) з чудотворною іконою Діви Марії (14 століття) і безліч інших об’єктів. Під час чаруючої екскурсії по вузьких, пішохідних вуличках Старого міста, Ви оглянете міську Ратушу, фрагменти кріпосної стіни (16 століття), а також будівлі в стилі бароко, домінуючі в Старому Вільнюсі.
Відправлення додому.

 

5 День – 03.01.2020

 

Прибуття групи до Києва після 14:00.

 

У вартість включено:

1)Розміщення, відповідно до обраного класу кают;

2)Екскурсійний та автобусний супровід по програмі туру;

3)Проїзд в комфортабельному автобусі;

4)Медичне страхування.

У вартість НЕ включено:

1)Сніданки на паромі – шведський стіл (13€ дорослий/7€ дитячий);

2)Додаткові екскурсії за програмою;

3)Вхідні квитки;

4)1 Вечеря НОВОРІЧНА НІЧ (шведський стіл) – обов’язково:

40€ — дорослі
20€ — діти до 17 років
15€ — діти до 11 років

Новорічна вечеря на борту “ПЕРЕДНОВОРІЧНА” – НЕ В 00:00!

Ціни на харчування можуть бути змінені!

*Оглядова екскурсія в Стокгольм – 35 €/ос – оплачується при покупці туру!

 

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край