Автобусний Новорічний тур на Драгобрат 2020

Драгобрат

1 день. 28.12.2019

 

20:00 зустріч групи туристів на ст. м. Житомирська м Київ. Посадкою в автобус займається керівник групи, який вкаже Ваші місця в автобусі та відповість на всі Ваші запитання при посадці. Всі контакти керівника, а також колір, марка і держ.номер автобусу будуть вказані в інфолисті, який буде висланий напередодні нашої поїздки.

20:15 Відправлення по маршруту Київ-Житомир-Рівне-Львів-Ів.Франківськ-Ясіня (кожні 3 години переїзду автобус робить санітарні зупинки на 15-20 хв).

 

2 день. 29.12.2019

 

Ранній приїзд в смт. Ясіня, Закарпатської області.

Сніданок (самостійно).

10:45 трансфер на Драгобрат, транспортом підвищеної прохідності ГАЗ 66, УАЗ.

Після 14:00 поселення в готель.

Вільний час, катання на лижах, санках, сноубордах.

Драгобрат відомий, як самий високогірний гірськолижний курорт України. Прекрасний вибір для зимового відпочинку в Карпатах. Він розташований на висоті 1300-1400 м над рівнем моря, в 18 км від селища Ясіня в Рахівському районі, Закарпатської області.

Підковоподібне розташування гір Свидовецького хребта створює передумови для наявності стабільного сніжного покриву з листопада по травень, а останні 35 років відсутність снігу навіть в найтепліші і малосніжні зими в урочищі Драгобрат не реєструвалося. Перепад висот на Драгобраті – близько 500 м, є 4 основних траси, з яких найдовша – 1 300 м, є 5 підйомників. Основні підйомники гірськолижного курорту Драгобрат розташовані на схилах гори Стіг.

Гірськолижний курорт Драгобрат має 4 гірськолижні траси (три червоних і одна синя). Найдовша траса г. «Стіг» 1300 м, перепад висот 410 м. Траси обслуговують 5 бугельних підйомників. Є підйомники і ділянки трас для новачків і дітей. За допомогою ратрака проводиться доставка лижників і сноубордистів на гірські схили, що дозволяє збільшити довжину спусків до 3-х і більше км. Рекомендуємо Драгобрат виключно для фанатів гірськолижних турів в Карпати або для бажаючих вдосконалити свою техніку катання (бажано з мінімальною підготовкою, тому що більшість трас вимагають досвіду). Абаноменти на підйомники в 2 рази дешевше ніж ГК «Буковель».

Вільний час. Вечеря. За бажанням: сауна, більярд, шашлик.

 

3 день. 30.12.2019

 

Сніданок. Вільний час

Катання на лижах, санках, сноубордах.

Вечеря, вільний час.

 

4 день. 31.12.2019

 

Сніданок. Катання на лижах, санках, сноубордах.

Приготування до святкування Нового 2020 року.

Святкування Нового 2020 року!

 

5 день. 01.01.2020

 

Пізній сніданок.

Катання на лижах, санках, сноубордах.

Вечеря. За бажанням більярд, сауна.

 

6 день. 02.01.2020

 

Сніданок. Звільнення номерів.

Трансфер Драгобрат-Ясиня.

10:00 Виїзд до Львова.

Пішохідна екскурсія: «Новорічні вулички стародавнього Львова». Ви побачите найцікавіші архітектурні пам’ятки міста Львова, які входять до Списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: архітектурний ансамбль площі Ринок з 44 будинками XIV-XIX і 4 фонтанами, Італійський (Венеціанський) дворик, міську Ратушу, каплицю Боїмів, Латинський Костел, каплицю Кампіньянів, театр Опери та Балету та інші цікаві місця.

Рекомендуємо: сфотографуватися біля головної ялинки міста; побачити місто з висоти пташиного польоту – піднятися на оглядовий майданчик міської Ратуші; покататися на ковзанах на площі Ринок;

Різдвяний ярмарок починається з другого тижня грудня у центральній частині міста – на проспекті Свободи, площах Ринок та Данила Галицького – і триває протягом усіх зимових свят. Ярмаркові ряди заповнені ялинковими прикрасами, іграшками, сувенірами, напоями та солодощами.

Підкріпитися і зігрітися Вам допоможуть в неповторних закладах Львова: «Криївка», «Гасова Лямпа», «Під синьою пляшкою», «Мазох-кафе», «Дім Легенд», «Під золотою розою» … Список оригінальних «кнайп» у Львові з кожним роком збільшується, але якщо Ви не відвідали як мінум одне з цих закладів – Ви не були у Львові …

Вільний час у Львові.

22:30 Від’їзд зі Львова до Києва.

 

7 день. 03.01.2020

 

Прибуття до Києва вранці.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або змінювати їх на рівноцінні. Фірма не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови!

 

У вартість входить: 

  1. Проїзд автобусом єврокласу за маршрутом Київ – Ясіня – Київ;
  2. Проживання в готелі;
  3. Харчування – 4 сніданки, 4 вечері;
  4. Трансфер Ясіня – Драгобрат – Ясіня;
  5. Оглядова екскурсія по Львову;
  6. Послуги гіда, страхування.

У вартість НЕ входить:

  1. Новорічний бенкет;
  2. Прокат гірськолижного споряжденння – від 150 грн/ос.
  3. Абонементи на підйомники;
  4. Особисті витрати.

НОВОРІЧНИЙ БЕНКЕТ

Готель “Топірець” без розважальної програми (обов’язково) – 300 грн/ос;

Готель “Затишок на Драгобраті” з розважальною програмою (обов’язково) – 1400 грн/ос.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край