Автобусний тур у Львів

Травневі свята у Львові

Дата виїзду з Києва: 29.04-01.05.2017

Програма туру

1 День (29 квітня)

06:30-07:00 – Збір групи г. Киев (м. Житомирська)
07:00 – Виїзд з Києва.
14:00 – Прибуття до Львова. Поселення в готель.
– Обід в готелі (включений у вартість).
15:00 – 18:00 – Пішохідно-оглядова екскурсія по програмі «Старий Львів».
18: 00-21: 30 – Вільний час.
22:00 – Трансфер в готель. Ночівля.

2 День (30 квітня)

08:00 – Сніданок в готелі.
09:00 – 15:00 – Заміська екскурсія «Жовква + Крехівський монастир»
15:00 – Повернення до Львова.
15: 00-21: 30 – Вільний час.
22:00 – Трансфер в готель. Ночівля.

3 День (01 травня)

08:00 – Сніданок в готелі. Виселення.
09:00 – 12:00 – Автобусна екскурсія «Австрійський Львів».
12:00 – 15:00 – Вільний час в місті.
15:00 – виїзд до Києва.
23:30 – Київ. Прибуття додому (час вказано орієнтовний)

У вартості туру:

1) Проїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту туру;
2) Проживання 2 ночі в готелі категорії 3 *;
3) Харчування: 2 сніданки / 1 обід;
4) Екскурсійна програма:
– “Старий Львів”
– “Австрійський Львів”
– “Жовква + Крехівський монастир”
5) Вхідний квиток на Личаківський цвинтар;
6) Адміністративно-екскурсійний супровід;
7) Медична страховка;
8) Туристичний збір.

Додатково сплачується:

1) Особисті витрати;
2) Додаткове харчування;
3) Одномісне розміщення 500 грн. /тур;
4) Витрати, не враховані у вартість туру.

Тури на травневі свята до Львова з виїздом з Києва.

Весна, яскраве сонечко, тепло, гарний настрій, кругом ллється струмком веселощі, б’є фонтаном бажання виїхати куди-небудь подалі від будинку, проблем, роботи і домашніх турбот. Кудись в місце, далеке від шуму і турбот, ближче до природи, далі від міста, з відмінною, хорошою компанією друзів, знайомих, або ж з сім’єю.
Травневі свята – це такий період часу, коли вихідні та святкові дні настають один за одним, і Ви отримуєте більше радості, більше емоцій, більше веселощів, і звичайно ж, більше відпочинку. Це навіть можна назвати маленькими канікулами. Хоч і маленькими, але такими потрібними. З цього, Ви повинні з максимальною для Вас користю, і як можна краще, яскравіше, цікавіше і веселіше провести ці теплі деньки. Це час дано Вам, що б Ви змогли відчути на собі прихід весни – найніжнішою і чудовою пори. Змогли трохи перепочити від свого шаленого ритму життя, від своєї роботи, від своїх сірих і одноманітних буднів, трохи змінивши обстановку, виїхавши куди-небудь за місто, ближче до природи, тиші, свіжого, чистого повітря і ближче до своєї чудової, дружній, теплій і веселій компанії.

Травневі свята у Львові

Природно, до організації свого дозвілля на травневі свята, Ви зазвичай підходите з серйозністю і особливим трепетом, так як Ви плануєте провести Ваш відпочинок максимально яскраво і весело. Ми пропонуємо Вам вибрати для себе відмінний варіант проводження цих міні-канікул. Це може бути одноденна екскурсія з надзвичайно цікавою і насиченою програмою, це може бути тури вихідного дня по Україні на травневі, не менше цікаві, але тут Ви отримаєте більше відмінного час на відпочинок, або ж повноцінний тур на тиждень або більше, де будуть і захоплюючі екскурсії , і незабутні гуляння і звичайно ж маса вільного часу на відпочинок.
Львів – це чарівне місто, з магічною древньою історією, фантастичною архітектурою, привітними людьми, і божевільними, але запам’ятовуються народними гуляннями. Львів на травневі чудово підходить для бажаючих з користю провести свої вихідні, добре погуляти, дізнатися багато нового з життя інших людей, регіонів, побувати на захоплюючих екскурсіях і багато, багато іншого. Це такий неймовірний місто, відвідуючи який, туди хочеться повертатися знову і знову, це те саме місце, де ти ніколи не втомишся від захоплюючих екскурсій і цікавих і шалено реалістичних оповідань гідів і місцевих жителів, такий неймовірний край, де тобі ніколи не доведеться нудьгувати в вільний час, так як там завжди є що відвідати, відкрити, дізнатися, спробувати і сфотографувати.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край