Тур в Коростишів

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва: 28.04; 12.05; 02.06; 23.06; 14.07; 04.08; 25.08; 15.09; 06.10; 20.10

Програма туру

«Гранітний шлях тур в Коростишів  – Хорошів (Володарск-Волинський) – Коростень.

Кінець робочого тижня – це завжди початок чогось нового. Нового вихідного дня, нових вражень, нових відкриттів, нових пригод, нових подорожей. Для того, щоб зробити свої вихідні незабутніми, і провести їх з користю, ми пропонуємо Вам чудову альтернативу звичному відпочинку вдома.

08:00 – 08:15 – чекаємо всіх бажаючих гарно відпочити і наповнити своє одноманітне життя яскравими барвами, на станції м. Житомирська (біля автосалону «Інфініті»). Всі контактні дані керівника екскурсії, також держ. номери автобусу, котрий буде Вас доставляти в пункти призначення, будуть вказані в інфолисті, котрий буде висланий Вам на електронну пошту за два дні до виїзду.

08:15 – виїжджаємо з Києва з хорошим настроєм, фотоапаратом, і в передчутті нових пригод.

09:15 – приїзд у невеличке, але невимовно гарне місто Коростишів.

09:15-09:30 – відвідуємо надзвичайну архітектурну пам’ятку – Костел Різдва Пресвятої Діви Марії, яких збудований у 1779 році у бароко-ренесансовому стилі. Також костел функціонував як зерносховище, кінотеатр, але це було за часів радянської України. З проголошенням незалежності, у 1991 році, цей костел віддали римо-католицькій громаді. Скоро він був відремонтований, відреставрований і зараз туди приходять віряни.

09:30-10:30 – переїзд з приємними враженнями від відвідин Костелу у місто-рекордсмен по зміні назв – Хорошів.  Раніше Володарськ-Волинський, Володарськ, Кутузово, Хорошки, Александрополь.

10:30 – 12:00 – відвідування музею дорогоцінного каміння. Це неймовірний музей, який налічує більш ніж 1500 експонатів дорогоцінного каміння та нереально гарних виробів з них. Тут експозиції з найрізноманітніших видів каміння займають кілька кімнат, і подаровані та привезені вони майже з усіх куточків світу. В захоплюючій колекції цього цікавого музею показано різні камені, процеси їх утворення, а досвідчений і дружелюбний екскурсовод покаже Вам це зовсім з іншого боку і розповість фантастичні факти про ці підземні скарби, місця їх видобутку, історію процесу і технологію формування каміння, різновиди і склад.
13:00 – Виїзд до Коростишева.
14:30 Зупинка біля Коростишівського кар’єра – озера в гранітних скелях з чистою водою.
14: 30-17:30Вільний час для фотографій і відпочинку, купання, пікніка.
17:30 – Виїзд на Київ.

19:00 – орієнтовний час прибуття в Київ з морем яскравих оригінальних фото, незабутніми емоціями і гарним настроєм.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом
-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки
-Обід у вільний час
-Особисті витрати

Коростишів

Гарне містечко, перший письмовий спогад про яке було помічене в 1499р., місто районного значення Житомирської області. Коростишів був подарований одним литовським князем боярину Кмиту Александровичу, а згодом перейшов у володіння родини Олізарів і став центром їх земельних володінь. В цьому насиченому історичними подіями місті, ми відвідуємо неймовірної краси і з легкою енергетикою Римо-Католицький Костел Різдва Пресвятої Діви Марії, який також був осередком певних історичних перевтілень.

Музей декоративного каміння

Тут міститься велике зібрання унікальних каменів, гірських порід та мінералів, які мають різне походження, історію, склад та місце і глибину залягання. У Музеї виставлені для огляду дуже цінні експонати, на які можна поглянути і оцінити всю ту неймовірну красу і унікальність кожної породи.

Екскурсовод-професіонал додасть вашій екскурсії ще більшої цікавості та занурить Вас у той казковий світ чарівного і зачаровуючого каміння.  Одним із найунікальніших експонатів музею є зразок справжнього місячного грунту, окрім сяючої різноманітності аквамаринів, берилу, аметисту, діамантів тощо.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край