Тростянець і Качанівка

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва 28.04; 11.05; 01.06; 22.06; 13.07; 03.08; 24.08; 14.09; 05.10; 26.10

Програма туру

08:00-08: 15 – зустріч туристів на м.Чернігівська (Парковка магазину NOVUS)
08:15 – виїзд з Києва.
12:00 – Приїзд в Історико-культурний національний заповідник «Качанівка».
12:00-14:30 – Екскурсія по заповіднику. Вільний час.
14:30 – виїзд в Тростянець.
15:00-17:30 – Екскурсія по Державному дендрологічному парку загальнодержавного значення НАН України “Тростянець”.
Вільний час.
17:30 – Виїзд на Київ.
21:00 – Приїзд до Києва.

– Весь час вказано орієнтовно!
Туроператор має право змінювати порядок екскурсія / змінювати / добалять.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Тростянець – Качанівка.

Кожні вихідні Ви плануєте своє дозвілля, думаєте куди краще поїхати, що подивитися і звичайно ж добре відпочити. Цей одноденний тур чудово підійде для людей будь-якого віку. Там Ви чудово проведете час, насолодившись усіма красотами цих чудових місць. Такий дует як Тростянець і Качанівка – це чудове поєднання краси, комфорту, мистецтва і взаємодії людини і природи. Для досягнення таких результатів в парковому мистецтві потрібно багато сил і часу, але завдяки величезному завзятості людей, які створювали цю зелену казку, зараз Ви маєте чудову нагоду поринути в захоплюючу атмосферу, насолодитися фантастичними видами, наповнитися незабутніми емоціями і враженнями і просто добре відпочити на природі.

Перлини паркового намиста
Не дарма саме ці твори мистецтва називають «Парковим намистом», адже такі сучасні живописні куточки як Тростянець і Качанівка, раніше були зовсім непримітними місцями, і ніхто не міг навіть подумати, що поєднання людини і природи за певний відрізок часу можуть творити такі дива.
Відвідування цих зачаровують місць, на протязі багатьох років надихало різних знаменитих творчих особистостей. Перебуваючи тут вони насолоджувалися красою, спокоєм, різноманітністю найнезвичайніших для цієї місцевості рослин (т. К. Тут зосереджена велика кількість ендеміків і різних екзотичних видів) і черпали з усього цього своє натхнення.

Особливості парків
Кожен з цих парків чарівні по-своєму, і кожен має свою родзинку. Наприклад Тростянецький парк цікавий тим, що в його основі лежить лісиста місцевість, але в його центрі розташований якийсь гірський куточок, який був штучно створений за прикладом одного з французьких парків, і привітні лебеді, плаваючі у великих водоймах, і якими милуються відвідувачі.
У Качанівці ж переобладнали кілька старовинних будівлі під готелі, де організували зону для відпочинку. Так само, там витає дух мистецтва, все приміщення, зали були обвішані іконами і картинами.
Якщо Ви хочете відпочити, дізнатися що-небудь нове, цікаве, Ми завжди будемо раді допомогти Вам у виборі екскурсій, які Вам сподобаються і забезпечать Вас хорошими враженнями надовго.

Дендропарк «Тростянець» – краса, як завжди поруч або чудо Івана Скоропадського
Пропонуємо захоплюючу екскурсію в один з найкрасивіших і зачаровують дендропарків України «Тростянець», який в Чернігівській області. Поява дендрологічного парку «Тростянець» -це заслуга діяча і мецената Івана Скоропадського. Саме він в першій половині 19 століття взявся превратилась звичайну рівнину з непрохідною місцевістю, де навколо не було лісів в радіусі 6-10 кілометрів на прекрасну садибу з багатими парковими насадженнями. Только рядом був дубовий гай, саме так виглядало місце, де невелика річечка Тростянець потроху протікала на даній території. У початку 1820 року хутір Тростянець купує сім’я Скоропадскіх- нащадки гетьмана Лівобережної України Івана Івановича Скоропадського. Син сім’ї захворює і його сім’я вирішує відправити з очей людських подалі, а саме на територію Тростянця. Коли Іванові виповнилося 20 років, він вирішив облагородити цю місцевість на знак вдячності за все року прожиті на ній. Побудував він палац, церква, великий сад. А вже 1834 році забуяла новими фарбами красивий парк. Саме з цього періоду і починається історія знаменитого і чудесного парку. Сьогодні дендропарк «Тростянець» – пам’ятка садово-паркової архітектури і національна гордість України. На екскурсії по Тростянецькому парку важко повірити в те, що колись це була безлика, монотонна рівнина. Завдяки гармонійному поєднанню зелених насаджень, водойм, штучному гірському рельєфу, архітектурних споруд. Тростянецький дендропарк вабить до себе багато людей в усі пори року. Тут більше двохсот різних видів і форм дерев і кущів, а площа парку трохи більше ніж двісті гектарів. За проектами Петергофський садівників яри перетворилися на озера, рівнини на штучні гори. Спочатку в парку висаджувалися рослини нашої місцевості, а згодом з’явилася багата колекція екзотичних рослин, які привозилися з різних ботанічних садів усього світу. Дерева висаджувалися певними смугами, а через десять років після заснування дендропарку з висоти пташиного польоту можна було розглянути ініціали засновника і весь периметр парку. Всю красу і диво парку Ви зможете побачити своїми очима в наших екскурсіях в «Тростянець» з Києва.

 

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край