Гранд-Каньйон і Трипільські мегаполіси

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва: 27.04; 04.05; 18.05; 01.06; 15.06; 29.06; 13.07; 27.07; 10.08; 24.08; 07.09; 21.09; 05.10; 19.10

Програма туру

08: 00-08:15 – чекаємо всіх бажаючих поринути в атмосферу захоплюючих пригод на ст. м. Палац Україна (збір на найбільшому паркінгу при виході з метро).

08:15 – виїжджаємо з Києва в повній бойовій готовності досліджувати нові захоплюючі і чаруючі місця. А саме в село Легедзино, яке є історико-культурним заповідником. Там розташовані стародавні поселення Трипільської культури і територія заповідника становить приблизно 20 квадратних кілометрів.

12:00 – прибуття в Легедзино для того щоб відвідати державний музей Трипільської культури. В ході екскурсії по музею і по прилеглих до нього територіях, Вам будуть розповідати про те, що вдає із себе Трипільська Культура, як, де і коли вона виникла, про її народ, побут, культуру та традиції. Вашій увазі будуть представлені експонати і навіть цілі експозиції, знайдені при проведенні розкопок. Насправді, це дуже захоплююче і пізнавально, розповіді та цікаві історії гіда не залишать байдужим нікого. Так на території заповідника Ви можете побачити житло трипільців в натуральну величину.

14:00 – ми переїжджаємо в село Буки Черкаської області. Після досить насиченої екскурсії до Трипільських мегаполісів, прогулянка по Буцькому каньйону – це саме те, що потрібно для повноцінного морального і фізичного відпочинку на природі.

З перших секунд перебування там, Ви наповнюєтеся тією неймовірною енергією, яка постійно витає там в повітрі, а Ваш супроводжуючий гід-професіонал зробить все можливе для того, що б Ваш відпочинок був максимально насиченим, веселим і незабутнім. Під час екскурсії на просторах Буцького каньйону, Ви забудете про всі свої проблеми, а під час свого вільного часу у Вас буде можливість прогулятися по Буках самостійно вивчивши його, і розгадавши його таємниці, так само буде досить часу для запаморочливих фото, розваг, купання і звичайно ж пікніка.

18:00 – збираємося зі своїми яскравими емоціями, здобутим під час подорожі адреналіном, неземної краси фотографіями і прямуємо на Київ.

21:00 – в хорошому настрої і з незабутніми спогадами прибуваємо до Києва.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Музей Трипільської культури в селі Легедзино

Відвідавши разом з нами тур вихідного дня в село Легедзино, Ви маєте унікальну можливість досліджувати самостійно території, де набагато раніше (а саме в третьому тисячолітті до нашої ери) виникло стародавнє поселення людей, які називалися трипільці. Це поселення виникло на території нашої України, і на місці розкопок в Черкаській області з’явився заповідник Трипільської культури, де багато вчених з різних країн ще двадцять років тому почали вивчати цю місцевість. В ході досліджень вони з’ясували, що це були наші предки, які не дивлячись на настільки ранній вік своєї так званої цивілізації вже мали свою культуру, традиції, елементи побуту (будинки, посуд, печі, льохи), особливу форму будівель будинків. Вони раз у кілька років покидали своє звичне місце проживання, і йши на інше, спалюючи до тла всі свої споруди, таким чином замітаючи сліди. В ході розповідей екскурсовода, Ви повністю поринете в ті часи, дізнаєтеся більше про сам народ, у Вас навіть буде можливість спробувати себе в ролі трипільців, роблячи звичну їх рутинну роботу, тими знаряддями праці, якими користувалися в давні часи наші предки.

Буцький каньйон

Дивовижне місце для гарного відпочинку. Це може бути як пасивний (засмагати на бережку каньйону), так і активний (переправи на тролеях, човнах і байдарках через сам каньйон) відпочинок. Тут можна відпочивати як самому, так і зі своєю сім’єю або ж з наметами і компанією друзів. Ця місцевість неймовірної краси надихає багатьох на якісь романтичні вчинки або просто творити щось прекрасне. У свій вільний від екскурсії і екскурсовода час, каньйон повністю у Вашому розпорядженні, так що насолоджуйтесь красотами, робіть яскраві фото, колекціонуйте нові враження, емоції і подорожуйте.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край