Тур на Новий Рік 2020

Карпати, Буковель, Драгобрат, Яремче

1 день. 29.12.2019

 

18:30 зустріч групи туристів на ст. м. Житомирська м Київ. Посадкою в автобус займається керівник групи, який вкаже Ваші місця в автобусі і відповість на всі Ваші запитання при посадці. Всі контакти керівника, а також колір, марка і гос.номер автобуса будуть вказані в інфолист, який буде висланий напередодні нашої поїздки.

19:00 Відправлення за маршрутом Київ-Житомир-Рівне-Львів-Ів.Франківськ-Ясіня (кожні 3 години переїзду автобус робить зупинки на 15-20 хв).

 

2 день. 30.12.19

 

Ранній приїзд в смт. Ясіня, Закарпатської області. Зустріч туристів господарями приватних котеджів, міні-готелів і готелів, поселення. Сніданок. Вільний час.

Виїзд на факультативну екскурсію Яблунецький перевал – Яремче – Ворохта (250 грн, діти до 12 років 200 грн).

Прогулянка по Яремче, в ході якої ми відвідаємо Яремчанський водоспад «Пробій» на річці Прут, над яким Ви пройдете по мосту заввишки 20 метрів до ринку гуцульських сувенірів, де можна побачити справжні витвори мистецтва гуцульських майстрів. Екскурсія по ресторану-музею «Гуцульщина», побудованого повністю з дерева без жодного цвяха.

У Ворохті ми будемо підніматися  на панорамному підйомнику, огляднемо трампліни, також Ви можете зробити гарні фотографії в гуцульському одязі і на конях. По дорозі зупинка на Яблунецькому перевалі, висота якого становить  931 м над рівнем моря, звідки відкривається дивовижний краєвид на Карпатські гори. Ви матимете час для фото, також на перевалі працює гуцульський сувенірний ринок.

Для бажаючих, виїзд на гірськолижні курорт  Буковель.

Повернення в Ясіня. Вечеря.

 

3 день. 31.12.2019

 

Сніданок.  Факультативна екскурсійна програма (200 грн / чол, діти до 12 років 150 грн) за маршрутом: Ясіня – водоспад «Труфанець» – мінеральні джерела «Буркут»  – Рахів – Ясіня.

Першим по нашому маршруту є  Водоспад «Труфанець» – самий високий водоспад Закарпатської області (36 м). Знаходиться на струмку (потоці) Труфанець – правій притоці р. Чорна Тиса, на південно-східних схилах Свидовецького хребта.  Довжина потоку становить  2830 м. У лісовому поясі він частково (230 м) протікає під землею. Водоспад утворює кілька каскадів. Це один із наймальовничіших водоспадів каскадного типу в Українських Карпатах. Гідрологічний пам’ятник природи.

Переїзд групи в с.Кваси (Рахівський р-н). Один з мінеральних джерел води “Буркут”, в честь яких с. Кваси отримало свою назву. “Квасною” водою на Гуцульщині називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Тільки в Квасах на території  України зустрічається подібна вуглекисла миш’яковиста мінеральна вода, що відноситься до типу “Арзні” і “Єсентуки”. Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди і зайві солі.

Рахів – Центр Європи. Це саме високогірне місто й районний центр в Україні. Розташоване в північно-східній частині Закарпатської області в гірській улоговині на висоті 430 м над рівнем моря. Завдяки географічному розташуванню, унікальній природі і самобутній гуцульській культурі, Рахів відомий, як один з популярних туристично-рекреаційних центрів України.

По дорозі додому ми відвідуємо Струківську церкву, яка є своєрідною візитною карткою с. Ясіня.

Повернення в Ясіня.

Приготування до святкування Нового 2020 року.

Зустріти Новий рік можливо попередньо замовивши місця в ресторані або колибі чи попередньо узгодивши фінансові умови святкування в котеджі або готелі з господарями.

Святкування Нового 2020 року!

Зустріч Нового року в ресторані або колибі проходить зі святковим шоу з Дідом Морозом і Снігуронькою, живою музикою, конкурсами, призами, сюрпризами та подарунками.

Зустрічаючи Новий Рік в котеджі, завжди можна відвідати місцеву центральну ялинку біля якої з року в рік проходять народні гуляння.

 

4 день. 01.01.2020

 

Пізній сніданок. Вільний день.

Факультативна поїздка на ГК Драгобрат (250 грн / чол, діти до 12 років 200 грн) на спеціалізованому транспорті (ГАЗ-66 з м’якими сидіннями). По дорозі ми зможемо насолодитися прекрасними пейзажами Карпатських гір. Полонина Драгобрат знаходиться на висоті 1700 м над рівнем моря. Катання на лижах, сноубордах, санках.

Для бажаючих трансфер на Буковель (100 грн / чол).

Вечеря. Більярд та сауна за бажанням.

 

5 день. 02.01.2020

 

Сніданок. Виселення з садиб / міні-готелів. Переїзд до Львова.

Оглядова екскурсія по Львову.

Вільний час.

Рекомендуємо відвідати: оглядовий майданчик міської Ратуші; проїхатися центральними вулицями Львова на кінному екіпажі; Ознайомитися з вечірнім життям Львова. Є у Львова дуже красивий і атмосферний заклад, який ми наполегливо рекомендуємо вам відвідати – «Квартира 35». Вдихнути колорит мало кому відомого боку старого міста знайшовши приховані доріжки до дверей «Криївки», «Гасової лямпи», «Під синьою пляшкою», «Антикризової кнайпи». Тут не тільки обігріють, нагодують народними стравами, але й подарують незабутні враження.

22:30 – 23:00 Виїзд зі Львова до Києва.

 

6 день. 03.01.2020

 

Приїзд до Києва вранці.

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або змінювати їх на рівноцінні. Фірма не несе відповідальності за можливі затримки на дорогах та погодні умови!
У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу по маршруту Київ-Ясиня-Київ;
• проживання в котеджах, готелях, 4 сніданки і 3 вечері;
• екскурсія по Львову;
• послуги супроводжуючого, страховка.
Додатково оплачується:
• новорічний банкет в РК “Едельвейс”- орієнтовно 1100 грн / чол;
• новорічний банкет для туристів, які проживають в готелі “Корона” вартість – 950 грн/ос, діти до 12 років 800 грн/ос (орієнтовно);
• трансфер і екскурсія Яремче-Ворохта – 250 грн, дит. до 12 років – 200 грн;
• екскурсія по маршруту: Ясіня – водоспад “Труфанець” – мінеральні джерела “Буркут”  – Рахів – Ясіня – 200грн/ос, діти до 12 років – 150 грн/ос.
• трансфер на Буковель – 100 грн/ос.
• факультативний виїзд на Драгобрат 01.01.2020 -250 грн, діти до 12 років -200 грн.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край