Неділя катання на Буковелі чи Драгобраті

Регулярний тур на 7 днів катання

1 День – Четвер (Неділя).

З Виїздом з Києва в четвер, збір групи відбувається о 19:00. Виїзд Групи в неділю відбувається о 18:00. (детальна інформація з усіма контактними даними керівників туру, інформація про автобус, дата, час поїздки буде вислана Вам на електронну пошту за 2 дня до виїзду).

19:00 – чекаємо зібрану, організовану групу, для вирушення у казкову подорож неймовірними Карпатами на станції м. Житомирська ( неподалік від автосалону «Інфініті».

Посадка в автобус у гарному настрої і з жагою до нових відкриттів, виїзд за  маршрутом Київ – Буковель.

2 день.

Після нічного переїзду, сповненого новими емоціями і красивих видів дороги, цікаві туристи прибувають у місце призначення. Орієнтовній час 07:00-09:00год. Час прибуття залежить від дороги і погодних умов.

Після насиченої поїздки, відбувається знайомство з привітними господарями і господинями котеджів, приватних садиб. Заселення у чудові та комфортні садиби, котеджі та міні-готелі в пос. Лазещина та пос. Ясіня (Закарпатської області, Раховського району).

Смачний, домашній сніданок в своїх помешканнях.

Збір веселої та організованої групи біля автобуса, для відвідування прокату гірськолижного спорядження, де ви можете підібрати, приміряти і обрати необхідне спорядження, котре вам підійде і в якому Ви будете почувати себе комфортно. Оренда спорядження (90-110 грн/день).
Далі ми відправляємось для отримання величезної порції неймовірних емоцій і екстрима на Гірськолижний курорт № 1 в Україні Буковель або ГК Драгобрат. (транспорт на Драгобрат оплачується додатково 80-100грн/ос).

Час туристів на фантастичні спогади, відпочинок, катання на лижах, сноубордах, ковзанах, картингу на Буковвелі тощо.

Ваш автобус, чекатиме Вас цілий день на паркові ГК Буковель, для того, щоб ви мали змогу перекусити, перевдягнутися і залишити своє гірськолижне спорядження у автобусі для Вашого комфортного перебування на відпочинку.

16:50 – чекаємо наших туристів біля автобусу стомленими, але щасливими біля автобусу.

17:00 – Виїзд автобусу в смт. Ясіня. Заїзд по дорозі на прокат спорядження (у разі необхідності).

Поживна і приготована з любов’ю вечеря в своїх помешканнях, Вільний час туристів для огляду і досліджування нових територій, неподалік від місця проживання, час для відпочинку після насиченого подіями дня.

3 День.

Початок нового, не менш насиченого і цікавого дня зі смачного сніданку.

Збір групи і виїзд комфортабельним автобусом  на Буковель або ж Драгобрат (за бажанням туристів). Відпочинок на Гірськолижних курортах, катання на бордах, лижах, відвідання місцевих кафе, смакування місцевої кухні, інші розваги для гарного часу проводження.

16:50 – збір організованої групи туристів біля автобусу.

17:00 – відправлення зручного автобусу в Ясіня і проїзд через прокат спорядження для його заміни  (якщо турист цього потребує).

Ситна вечеря у ваших гостинних і дружелюбних господарів (великі порції). Час на відпочинок після важкого дня або ж прогулянку місцевими територіями. Красиві фотографії, нові, не менш казкові емоції.
4 День

Сніданок, який надасть Вам неймовірних сил на цілий, сповнений нових вражень і подій день.

07:30 – Збір нашої дружної групи  і Виїзд на ГК Буковель/Драгобрат для катання на сноубордах, лижах, ковзанах, відвідання місцевих кафе і розваг.

16:50 – чекаємо всіх відпочиваючих і відпочивши на паркові ГК Буковель, біля свого автобуса.

17:00 – Виїзд після насиченого дня відпочинку в неймовірних Карпатах в Ясіня. Заїжджаємо по дорозі на прокат, для заміни Вашого спорядження (у разі необхідності).

Смачна вечеря, приготована з душею і любов’ю чекає на Вас у Ваших садибах і котеджах для відновлення сил, втрачених після насиченого дня відпочинку у Карпатах.

Вільний час на самостійні подорожі по прилеглим територіям Ваших місць проживання, час на купання в банях, чанах, саунах, відвідування кафе, колиб, місцевих клубів.

5 День

Сніданок, який повертає Вам Ваші втрачені після екстремального відпочинку сили і надає бажання підкорювати нові вершини і досягати успіхів під час відвідання гірськолижних курортів.

07:30 – чекаємо всіх професійних екстремалів і початківців для катання на бордах, санках, лижах на ГК Буковель/Драгобрат біля автобусу для виїзду на гірськолижні курорти.

Час для незабутнього і насиченого проводження ще одного дня катання на території неймовірно гарних, засніжених Карпатських вершин.

16:50 – збір організованої групи туристів біля свого автобуса.

17:00 – виїзд автобуса з групою задоволених туристів у смт. Ясіня для відпочинку після важкого дня. Заїзд по дорозі на прокат гірськолижного обладнання для його заміни (в разі необхідності).

Вечеря у Ваших садибах від господарів, вільний час для розваг і відпочинку.

6 День.

Сніданок

07:30 – збір організованої групи відпочивши туристів по маршруту слідування автобусу до Буковелю. Виїзд на ГК Буковель або Драгобрат, час на катання, розваги фото та активний відпочинок.

16:50 – збираємося на паркінгу ГК Буковель біля свого автобусу у гарному настрої.

17:00 – Виїзд після нових пригод в смт. Ясіня і по дорозі заїзд на прокат для заміни спорядження (якщо потрібно).

Вечеря у приватних садиба, приготована із вкладною у неї душею господинь.

Розваги і відпочинок у межах свого проживання.

7 День.

Сніданок

07:30 – збір туристів і відправлення у напрямку слідування автобусу до Буковелю. Катання на ГК Буковель/Драгобрат на бордах, ковзанах, лижах тощо. Інші місцеві розваги, обід на території гірськолижного курорту.

16:50 – чекаємо відпочиваючих біля автобусу

17:00 – виїжджаємо по маршруту у напрямку смт. Ясіня, заїжджаємо на прокат спорядження.

Вечеряємо у своїх помешканнях. Час на відпочинок і прогулянки.

8 День.

Ранній сніданок у господарів, виїзд на Буковель/Драгобрат. Насичений День катання на бордах, лижах тощо.

15:50 – Збір групи біля власного автобусу.

16:00 – Виїзд з Буковелю, заїзд на прокат гірськолижного спорядження для здачі спорядження.

Вечеря у господарів, збір особистих речей і виселення з садиб, котеджів, міні-готелей.

Виїзд на Київ з Безліччю унікальних фото, незабутніх емоцій, неймовірних вражень, з адреналіном у крові та в чудовому настрої.

9 День.

Ранній приїзд у Київ (06:00-09:00), Час прибуття залежить від дороги і погодних умов.

Вартість туру:

Проживання в приватних садибах (зручності на 2-3 номери)-2600 грн/особа

Міні-готелі/”Золота Корона”(зручності в кожному номері)-3000 грн/особа

У вартості:

-Проїзд по вказаному маршруті

-Трансфери на Буковель

-Проживання

-Харчування-7 сніданків, 7 вечерь

-Медичне страхування

-Супровід керівником

До вартості не входить:

-Обіди на Буковелі

-Гірськолижне спорядження (від 100грн/доба)

-Трансфер на Драгобрат (від 100грн/особа)

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край