Козелець і Батурин

Автобусна одноденна екскурсія

Дати виїздів з Києва 16.09.18, 07.10.18, 28.10.18

Програма туру

08:00 – 08:30 – збір групи і виїзд з Києва (ст. М. Чернігівська)
10:00 – переїзд в м Козелець.
10.00-11.00 – Відвідування собору Різдва.
11:00 – 12:30 – Переїзд в Батурин.
12.30 – 13.30 – час на обід (факультативно)
13.30 – 16.30 – екскурсійна програма по Батурину
16.30-18.30 – переїзд до Києва.
19.00 – орієнтовне прибуття до Києва (ст. М. Лісова).
– Весь час вказано орієнтовно!
Туроператор має право змінювати порядок екскурсія / змінювати / добалять.

У вартості туру:

-Проїзд по всьому маршруту комфортабельним транспортом

-Адміністративно-екскурсійне супроводження.

Додатково сплачується:

-Вхідні квитки

-Обід у вільний час

-Особисті витрати

Козелець – Батурин

Міста, якими пишається Україна за подвиги, які були здійснені на їх території, за великих людей, які там проживали, за багату архітектурну і культурну спадщину. З цих міст почалася доба козаччини, тут вона процвітала. Проходячи по їх вуличками, Ви відчуваєте атмосферу старовини, яка витає в повітрі, присутність духу історії, героїзму, тих подій, які відбувалися на тих місцях, де зараз знаходяться музеї та заповідники.

Батурин
Батурин вважають «Гетьманської столицею» і не дарма, адже тут відбувалися всі найбільш значущі події. Він створений на базі комплексу пам’яток культурної спадщини і природи, пов’язаних з історією українського козацтва, часів Гетьманщини. Так само це безцінні пам’ятки історії, культури, архітектури, природи та археології. Завдяки наполегливим і тривалим розкопкам вчених археологів, відкрито багато таємниць, знайдено безліч цінних артефактів і предметів музейного значення. Відвідування цього місця не залишить байдужим жодного туриста, тому що вся місцевість покрита атмосферою загадок, таємниць і історичного минулого наших предків.

Козелець
Ще одне місто – герой, який має велику історичну цінність і перебуває він між Києвом і Черніговом. Раніше місто було більш значущим і важливим і мало більш солідне назву – Козлоград. Він, так само як і Батурин, покритий багатьма таємницями пов’язаними зі значними історичними подіями. Це хоч невелике містечко, але дуже красивий, цікавий і цінний з історичної точки зору. Найціннішим, і мабуть красивим туристичним та історичним об’єктом міста Козельця є собор Різдва, який був зведений за гроші Кирила Розумовського, сина Григорія Розумовського. Цей собор незвичайної краси має право бути названим найкрасивішим храмом в стилі українського бароко. Його фасади прикрашені ліпниною у вигляді рослинних орнаментів, а на стінах сяють багаті ікони. Неподалік від собору знаходиться висока дзвіниця. Кажуть, якщо не відвідати цей собор, Ви втратите половину вражень від цього міста.
Подорожуйте, дізнавайтеся нові і цікаві факти з історії своїх земель, цікавтеся життям своїх предків, адже насправді це дуже захоплююче і захоплююче, а ми, в свою чергу, зробимо для все можливе для того, що б Ваш відпочинок був максимально цікавим і комфортним .

 

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край