Незабутній Новий рік в Карпатах

Незабутній Новий рік в Карпатах

Вибираючи місце для проведення чергової відпустки або святкових днів, кожен з нас звертає увагу на різні фактори. Комусь важливо наявність розвиненої соціально-побутової інфраструктури, для забезпечення максимально комфортного проживання; хтось шукає місця, відмічені печаткою історії; для деяких на першому місці краси місцевої природи і можливість оздоровлення. Але є на нашій планеті місця, які поєднують в собі всі перераховані умови, позбавляючи вас від необхідності вибору. Одне з таких місць – Карпати. А з огляду на наближення улюбленого всіма свята, головною темою дня стає Новий рік в Карпатах!

Існують різні варіанти зустрічі Нового року в Карпатських горах. До ваших послуг бази відпочинку, приватні садиби та готелі Карпат. У будь-якому випадку, вам буде забезпечений найчистіше повітря, завдяки відсутності в розглянутих областях промисловості і сотень тисяч автомобілів, як в розвинених промислових областях, а також завдяки сотням гектарів хвойних і змішаних лісів. Рівень комфорту, пропонований готелями і базами відпочинку в Карпатах, практично не поступається зарубіжним аналогічним курортам, а за вартістю такий відпочинок набагато доступніше. Все це робить відпочинок в Карпатах популярним як серед молоді, так і для сімей з дітьми.

Якщо ви хочете зустріти Новий рік в Карпатах, ціни слід дізнаватися заздалегідь. Рівень цін на проживання відрізняється в залежності від рівня комфортабельності пропонованого житла, наявності інфраструктури населеного пункту і природних красот, можливостей додаткових розваг. Як в готелях, так і в приватних садибах в вартість проживання може входити також і харчування, що, погодьтеся, неймовірно зручно: кому ж захочеться, після прогулянок по берегах річок або спусках з засніжених вершин гір на лижах і сноубордах, ще й стояти біля плити , або шукати найближчий ресторан?

Отже, якщо для вас зустріч Нового року 2017 в Карпатах – справа вирішена, звернемося до нюансів. Тим, хто мріє освоїти гірські лижі, слід, безумовно, звертати увагу на готелі та бази відпочинку, розташовані в безпосередній близькості до гірськолижних трас Карпат (в ідеалі – має власні траси). Відзначте для себе наявність поблизу підйомника (це істотно заощадить дорогоцінний час відпочинку, яке може бути витрачено на довгі нудні підйоми), можливість прокату гірськолижного спорядження та одягу, а також звернення до послуг досвідчених інструкторів. Якщо на ваш відпустку відведено всього кілька днів, рекомендуємо не намагатися осягнути неосяжне: за 3-5 днів гірські лижі ви навряд чи освоїте, а ось ломоту в тілі як нагадування про зустріч Нового року в Карпатах, заробите. Для новачків спеціалізовані бази відпочинку пропонують катання на так званих «сноублейди» – схожих на лижі, тільки набагато меншого розміру.

Якщо ж ви не прихильник активного відпочинку – вибирайте санаторій або готель, що спеціалізується на наданні оздоровчих послуг. Власні SPA-комплекси європейського рівня, басейни та сауни, тренажерні зали, масажні кабінети і кабінети суто медичних оздоровчих процедур, послуги медичного персоналу – все це доступно в багатьох готелях Карпат.

 

Для «бюджетної» зустрічі Нового року, ціни на проживання в приватних міні готелях Карпат або садибах найбільш привабливі. Оформлені в основному в національному стилі, при цьому комфортабельні і затишні, номера і котеджі в садибах задовольнять тих, хто звик самостійно визначати розпорядок свого дня, і дозволить істотно заощадити на проживанні у спокійному стані всією сім’єю або великою компанією.

Незалежно від обраного виду відпочинку в Карпатах, радимо Вам поквапитися і заздалегідь забронювати номер в обраній вами готелі або на базі відпочинку. За місяць-півтора до свята знайти більш-менш пристойне житло для зустрічі Нового року 2017 в Карпатах буде неймовірно складно, а вже скористатися можливістю вибору між декількома варіантами, практично неможливо. Забронювавши житло заздалегідь, ви забезпечите собі чудовий відпочинок в мальовничому місці, за прийнятною ціною.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край