Тури і екскурсії в Кам`янець-Подільський

Тури в Кам`янець-Подільський

Новий Рік 2020 в Чернівцях з виїздом в Румунію

Румунія Хотин Чернівці

Всі тури Україною Новий рік Святкові тури

Зустріньте Ваш незабутній Новий рік 2020 в чудовій подорожі! Щоб розкрити всі таємниці містечок, котрі ми будемо відвідувати, давайте прогуляємося затишними, тихими вуличками, людними площами та насолодимося архітектурними шедеврами й туристичними родзинками.

Докладніше

Травневий Кам’янець-Подільський

Кам`янець-Подільський Хотин Чернівці

Всі тури Україною Горящі тури Для груп Святкові тури Травневі

Мабуть одним з найпопулярніших турів вихідного дня є тур в Кам'янець-Подільський і Чернівці з Києва.

Докладніше

Новорічний тур в Камя`янець-Подільський 2020

Кам`янець-Подільський Хотин Чернівці

Всі тури Україною Новий рік Святкові тури

Веселі святкування Нового року в старовинному місті Кам`янець-Подільський з Чернівцями у вартості туру!

Докладніше

Автобусний тур вихідного дня в Кам’янець-Подільський

КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ

Надзвичайно важливо для кожного з нас – отримати якомога більше отримати від своєї подорожі. Мабуть, це і є найголовнішою метою кожної мандрівки, адже Ви вирушаєте туди саме за новими знайомствами, враженнями та можливо знаннями. Ви можете бути впевнені на всі 100%, що Кам’янець-Подільський – це саме те місто, де у Вас буде змога отримати все це сповна і навіть більше.

Це місто, яке неможливо зрівняти ні з чим. Воно захоплює Вас і Ви поринаєте в нього з головою з перших же хвилин перебування там. Всі ці красоти, неймовірні архітектурні пам’ятки, дивовижні місця, нечувана колоритність місцевих визначних місць, привітність місцевих мешканців, яку Ви можете на собі відчути прогулюючись містом або п’ючи смачну каву в чарівних місцевих кав’ярнях, різноманітні кам’янець-подільські смаколики та звісно ж та захоплююча й надихаюча атмосфера з яскравим контрастом давнини і сучасності. Автобусний тур вихідного дня в Кам’янець-Подільський з Києва –саме те, що потрібно для справді хорошого відпочинку і для насичення свого життя яскравими барвами.

В ході пізнавальної екскурсії по Кам’янцю-Подільському, на Вас чекатимуть досвідчений та цікавий гід-екскурсовод з насиченою та цікавою програмою, привітні та приємні водії, котрі відіграють важливу роль у Вашій мандрівці та несуть відповідальність за Ваше життя та безпеку, гарні краєвиди, захоплюючі розповіді й історії про саме місто та його пам’ятки, з користю і натхненням проведений Вами час екскурсій. Ви відвідаєте історичні замки, фортеці та костели, пройдетеся величними старовинними мостами, пройдетеся під величною Тріумфальною Аркою Станіслава Августа, побачите Польський, Вірменський, Руський ринки, прогуляєтеся стародавніми місцевими площами.

Хотинська Фортеця

Хотинська Фортеця – головна архітектурна споруда, так би мовити, перлина Кам’янця-Подільського, заснована у XIII ст. у місті Хотині, Чернівецької області на Дністрі. Це місце оповите багатьма легендами і різноманітними розповідями, пов’язаними як з історією його створення, так і взагалі з подіями, що там відбувалися на протязі століть в цілому. Раніше, це був форт, одне з укріплень південного заходу Русі, пізніше форт було перебудовано в фортецю. Укріплення було вибудоване на кам’янистому мисі і було замкненим земляним валом з дерев’яними стінами та оборонними спорудами, завданням фортеці було переправлення через річку та оборона місцевого населення та території від загарбників. Фортеця неодноразово потерпала, зазнавала поразок та руйнацій, але згодом її відбудовували. Так, її було реконструйовано і розширено.

Хотинська Фортеця мала дуже насичену історію, вона витримала неймовірні випробування. Та зараз вона зовсім перевтілилася та стала на  одній сходинці з «сучасною» українською культурою й стала культурним осередком України, серцем Кам’янця-Подільського. На території цього дивовижного місця наразі знімаються фільми, проводяться різноманітні ярмарки, фестивалі з історичного бою тощо. Хотинська Фортеця вважається сьогодні одним з семи чудес України та є державним історико-культурним заповідником.

Прогулянка містом Чернівці

Чернівці – надзвичайне місто, яке є важливим культурним осередком України та вважається перлиною архітектурного мистецтва.
Містечко відоме своїми стильними та екстравагантними спорудами та будовами, створеними представниками Віденської школи модерну Отто Вагнера. В образах місцевих споруд, Ви можете помітити тонкі риси та архітектурні рішення доби класицизму та італійського Ренесансу. Вони відносяться до першого періоду розвитку архітектури в Чернівцях. Для другого періоду характерно панування електрики, таких стилів як необароко, неоренесансу та запізнілого класицизму. І нарешті третій період – модерн.
Чернівці починають забудовуватися спорудами в стилі конструктивізм і арт-деко, на початку 20-х років ХХ століття. Прогулюючись гарними та атмосферними вуличками Чернівців, Ви надихаєтесь новими враженнями та почуттями від міських красот. В ході пішохідної екскурсії містом, Ви матимете вдосталь вільного часу, для того щоб, випити запашної кави в затишних кафе або ж кав’ярнях з хорошою компанією рідних чи знайомих. Ви отримаєте море позитивних емоцій та вражень від подорожі, зробите багато цікавих відкриттів, фотографій та знайдете цікаві й унікальні сувеніри.

Подорожуйте, пізнавайте світ, заводьте нові знайомства, здобувайте позитивні враження, робіть нові відкриття та просто насолоджуйтеся життям і отримуйте від нього задоволення.

Кам’янець-Подільський – місто замків і історії

Кам’янець-Подільський – це приємний відпочинок в невеликому містечку, оазисі європейської культури 1600-1800-х років. Тут зберігся не просто замок і його зміцнення, але цілий історичний район, який вабить до себе туристів. Кам’яна бруківка, малоповерхові будівлі – усе це створює враження історичного селища з його неквапливою розміреним життям.

Пам’ятки Кам’янець-Подільського

Пам’ятки міста зводяться до костелів і безпосередньо замку з його історичним районом:

  • Замок. Шлях до нього лежить через міст, під яким тече річка Смотрич. Яр вражає, якщо уявити собі, що він стояв на шляху тих, хто намагався фортеця завоювати. За мостом турист потрапляє в історичну частину – Старе місто, розташоване в петлі річки. Тут знаходяться основні музеї Кам’янця. Вулиці викладені бруківкою, будівлі повністю повторюють вигляд архітектури минулого. Фортеця складається з двох частин: Старої і Нової, хоча назва останньої досить умовне, так як дата її будівництва – XVII століття. В основному екскурсія по замку проводиться зовні – внутрішні приміщення фортеці частково закриті.
  • Петропавлівський кафедральний костел. Культова споруда Старого орода. Побудований собор на початку 1500-х років, сьогодні він відкритий для туристів.
  • Домініканський монастир. Знаходиться на самій піднесеній частині Старого міста. Вважається найдавнішим храмом Кам’янця – перша згадка про нього зафіксовано в 1372 році. Сьогодні монастир належить ордену Паулінів і знаходиться на реставрації. Відпочинок в Кам’янці-Подільському не буде повним, якщо не з’їздити в ще два замки, які перебувають неподалік. У 25 км від Кам’янця в Скалі-Подільській розташувалися залишки стародавнього замку. Його напівзруйновані стіни зберігають пом’яти про події 400летней давності. А в 27 км в протилежну сторону на березі річки Збруч знаходиться древній замок-фортеця Хотин, де навесні щорічно проходить лицарський міжнародний турнір «Битва Націй».

Відпочинок в Кам’янці-Подільському

Кам’янець – місто фестивалів. Фестиваль лицарських боїв, фестиваль кави, фестиваль повітряних куль – це не повний список заходів. Складається враження, що, коли б не приїхав в місто, напевно потрапиш на якусь торжество. Пошук місць для ночівлі проблем не складе: готелі, готелі, бази відпочинку в повному розпорядженні туристів. Для тих, хто віддає перевагу економ-варіант, підійдуть хостели, а любителі екзотики можуть переночувати в костелах. Вартість такої ночівлі буде порівнянна з вартістю готельного номера, але, погодьтеся, це буде куди цікавіше. Автомобілістів в місті чекає зручна дорожня розв’язка. Проїзд через територію історичної частини відкривається після 18.00, коли замок закривається для туристів. Відпочивайте з Tui Ukraine – туристичною компанією, яка дбає про ваш комфорт. Все, що вам потрібно, – вибрати потрібний тур на сторінці нашого сайту або зателефонувати нам за телефоном 0 800 500 394 і і ми порадимо цікаві тури для вас і вашої родини. Подорожуйте разом з Tui Ukraine – пізнавайте історію, культуру і звичаї рідного краю!

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край