Організація турів для груп

Тури для груп

Новорічний круїз 2020 по Прибалтиці + Стокгольм

Стокгольм

Для груп Новий рік Святкові тури

Пориньте у справжню чаруючу атмосферу Новорічної подорожі на поромі, яку Ви запам'ятаєте надовго! Казкові міста вже чекають на Вас!

Докладніше

Травневий Кам’янець-Подільський

Кам`янець-Подільський Хотин Чернівці

Всі тури Україною Горящі тури Для груп Святкові тури Травневі

Мабуть одним з найпопулярніших турів вихідного дня є тур в Кам'янець-Подільський і Чернівці з Києва.

Докладніше

Древній Переяслав і фестиваль повітряних куль

Всі тури Україною Для груп Святкові тури Травневі

Екскурсовод-професіонал додасть вашій екскурсії ще більшої цікавості та занурить Вас у той казковий світ повітроплавання

Докладніше

Легенди Рівненщини

Дубно Кременець Рівне Тараканів Тунель кохання

Всі тури Україною Для груп Святкові тури

«Тунель кохання» в Клевані називають перголу (природну огорожу з дерев або кущів), яка виросла над залізничними коліями поруч зі станцією «Клевань» абсолютно незвичним чином.

Докладніше

Полісся

Всі тури Україною Для груп Святкові тури Травневі

Поліський заповідник – це острів дикої природи, де охороняються всі живі створіння, незалежно від того корисні вони чи ні.

Докладніше

Тур в Вінницю 2 дні

Всі тури Україною Для груп Святкові тури Травневі

Даний дводенний тур зможе наповнити Ваш багаж знань новою і унікальною інформацією, подарувати незабутні враження починаючи від Вінницьких водних феєрверків, закінчуючи романтичною атмосферою затишку.

Докладніше

Тур вихідного дня до Львова

Львів

Всі тури Україною Для груп

Для гурманів поїздка до Львова стане улюбленою і Ви захочете ще не раз провести у Львові вихідні. Всі вулиці цього старого міста усипані всілякими кафе, кав'ярнямиі ресторанами з великими терасами для відпочинку та насолоди. Для любителів поїсти з «перчиком» є цікаве кафе «Мазох».

Докладніше

Екскурсія на фабрику ялинкових іграшок

Всі тури Україною Горящі тури Для груп

Поблизу Києва розташована фабрика ялинкових іграшок, яка радісно відкриває свої двері для всіх відвідувачів і розкриває таємниці створення, виготовлення ялинкової іграшки і наближає нас до свята.

Докладніше

умань-200

Організація групового туру для дітей та школярів

 

-цей процес завжди займає не мало часу і зусиль для керівників дитячих груп. Один з профілів нашої туристичної фірми-це якісний відпочинок для дитячих і шкільних груп. Досвід нашої компанії в організації та розробці турів для школярів вже більше 5-ти років. Команда досвідчених менеджерів з радістю Вам допоможуть підібрати тур вихідного дня під Вашу групу. Тури по Україні з виїздом з Києва та інших міст (під запит), наше перше і цільове спрямування. Вам буде запропоновано варіант екскурсії по Україні під Ваші переваги і побажання. Найпопулярнішими турами для діток є тури в період осінніх канікул, зимових канікул і весняних канікул. Саме в цей період у шкільних груп і стає питання з вибором туру або екскурсії по Києву. Серед маси пропозицій для Вашої групи ми допоможемо Вам з вибором варіанту для Вас, це екскурсії по Києву (більше 15 тематик), одноденні тури по Україні, тури вихідного дня (2-3 дня), екскурсійно-пізнавальні тури для школярів, екскурсійні тури для дітей дошкільного віку.

 

Необхідні документи для перевезення дітей

Гарантом хорошою організації туру для школярів є всі необхідні документи для перевезення дітей. Весь пакет документів для Районо, для вирішення виїзду групи (туроператорська ліцензія, ліцензія на транспортний засіб, свідоцтво про реєстрацію підприємств, договір туроператор-транспортне підприємство, договір зі школою, обов’язкова страховка дітей під час екскурсій і турів по Україні, техпаспорт на транспорт, водійське посвідчення водія та інші необхідні документи для екскурсійних турів).

Одноденні екскурсії для школярів

Серед найпопулярніших одноденних екскурсій для школярів є: Тур до Умані «Софіївський парк», Парк «Олександрія» і Буки, тур на фабрику ялинкових іграшок, екскурсія на завод Coca Cola, екскурсія на стаусіную ферму, екскурсія на бананову ферму і багато інших екскурсії для школярів під Ваш запит та побажання. Поїздки для молодших школярів, організація екскурсій для старшокласників з проживанням в готелі.

Тури вихідного дня для шкільних груп

Не останнє місце в нашій роботі займає організація турів вихідного дня для шкільних груп в містах України. Ведення Вашої групи про покупки групових квитків на поїзд до повністю організованих екскурсій для школярів у Львові, тури в Кам’янець-Подільський, тури в Закарпатті для дітей, тури в Карпати для груп, тури і екскурсії в Ужгород, Мукачево, тури для дітей до Одеси і в інші міста України. І звичайно ж, тури вихідного дня дня для школярів на автобусі з Києва.

Автобусні тури в Європу для шкільних груп з організацією туру «Все включено». Будь-яка країна Європи буде доступна для Вашої групи, екскурсійні тури до Європи для шкільних груп.

Звернувшись в нашу компанію із запитом про якісному турі для шкільної групи-Ви не пошкодуєте у своєму виборі. Адже для нас перше завдання-відкрити для Вас Україні за доступними цінами в цікавих і захоплюючих екскурсійних турах для школярів.

Для керівників і організаторів-бонуси

Шкільні екскурсії по Києву, тури вихідного дня для школярів, організовані шкільні тури, тури для школярів, групові шкільні тури, екскурсії для дітей, екскурсії для груп, одноденні екскурсії для школярів, всі документи для Районо для екскурсії, необхідні документи для Районо від туристичної фірми

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край