Бронювання турів

Як правильно забронювати тур?

Бронювання та ануляція турів

Як правильно оформити свою туристичну поїздку по Україні?

  1. Вибір туру по Україні
  2. Бронювання туру відбувається шляхом надісланого листа на нашу електронну скиньку tviykray@ukr.net з данними для коректного підтвердження:

Тема листа “Бронювання туру: Назва туру та його дата”

Тіло листа (текст)

-Назва та дата туру ;

– ПІБ, дата народження, серія і номер паспорта (дані необхідні для страхування) кожного туриста, який їде в тур для дітей номер свідоцтва про народження;

-Контактний номер телефону, як міеімум однієї особи, що буде подорожувати;

-Зручна форма оплати (безготівковий розрахунок на рахунок компанії, на картковий рахунок, готівкою в офісі).

Якщо тур був вже придбаний на інших ресурсах-номер сертифікату і сайт, на якому придбали тур, або вам його подарували (дисконтні сайти, подарунковий сертифікат).

Після отримання всіх необхідних данних від вас наші менеджери  у відповідь надсилаютьь вам підтвердження. Якщо вам необхідно отримати оригінал договіру на поїздку-просимо вас завітати до нашого офісу за його отримання та підписання. Скан-копію договору менеджер висилає після вашого запиту на цей документ.

За 1-3 дні до виїзду на вашу електронну пошту буде вислано інформаційний лист з усією необхідною інформацією про виїзд: дата, час та місце зустрічі, модель і номерний знак автобусу, контактний телефон супроводжуючого, програма туру.

Місця в автобусі присвоюються своєчасно по мірі оплати туру. Номер місця вам вказує керівник групи на місці зустрічі і виїзду екскурсійного туру.

Умови ануляції здійсненого Туристом замовлення:
Турист має право відмовитись від заброньованого туру у термін не пізніше ніж 31 день до початку поїздки без штрафних санкцій. У випадку порушення умов зі сторони Туриста, Турагент вираховує з Туриста вартість фактично понесених збитків:
1) за відмову від поїздки в терміни 30-15 днів до її початку вираховується 50 % оплаченої вартості путівки;
2) за відмову від поїздки в терміни 15-4 днів до її початку вираховується 70 % оплаченої вартості путівки;
3) за відмову менше, ніж за 3 дні, вираховується 100 % оплаченої вартості путівки.
4) у святкові періоди (Новорічні свята, Пасхальні вихідні, Травневі свята, День Конституції, День Незалежності тощо)-за відмову в будь який період вираховується 100% від повної вартості туру.

© ТК "Твій Край"-Люби і знай свій рідний край